Sponsorlu İçerik
Şubat 13, 2024

ERC-404 11 Saatte Zengin Etti! Solana Tabanlı Meme Coin SMOG 30 Milyonu Aştı

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Pandora’nın 230 milyon dolar hacme sahip ERC-404 tokenleri son dönemlerde kripto gündeminden düşmüyor. ERC-404’ün oluşturulmasının üzerinden sadece bir haftadan az bir süre geçmesine rağmen Ethereum’daki işlem hacimleri artık bu hibrit tokenin hakimiyetinde. Lookonchain’den alınan bilgilere göre, kimliği bilinmeyen bir yatırımcı, ERC-404 MINER tokeni sayesinde 1 ETH’den 11 saatte 59 bin dolar kazandı.

ERC-404, ERC-721 ve ERC-20’nin bir karışımı. ERC-404 standardı, bir NFT’nin yalnızca tamamının değil, küçük parçalarının da tutulup alınıp satılabileceği yerel parçalamaya izin veriyor. Bu yenilikçi yaklaşım, varlıkların görüntülenmesi ve onlarla etkileşime geçilmesi için yeni olanaklar sunabilir.

Ayrıca ERC-404, NFT projesi Pandora’nın ekibi tarafından geliştirilen ancak resmi olmayan bir token standardı olarak biliniyor. Bir diğer deyişle, resmi bir Ethereum Vakfı standardı değil. Bu nedenle topluluk tarafından tam olarak güvenli kabul edilmiyor ve bu standarda dayalı tüm tokenler deneysel olarak kabul ediliyor.

Kripto yatırımcılarının son günlerde dikkatini çeken bir başka proje olduğu aktarılıyor. Sponsorlu içerik tarafından aktarılana göre, Solana tabanlı meme coin SMOG, Jüpiter platformunda satışa sunulduktan sonraki birkaç saat içinde değerini olağanüstü bir şekilde artırdı. SMOG token satın almak, bu nedenle bu aralar kripto dünyasında oldukça popüler. Bu sponsorlu yazıda projenin detayları aktarılıyor.

Smog Token (SMOG) – İlk Gününde Büyük Bir Yükseliş Kaydeden Yeni Meme Coin

SMOG, Solana blok zinciri üzerinde yeni bir meme coin olarak Jüpiter’de piyasaya sürüldü ve ilk günkü özgün konseptiyle pek çok yatırımcıya ilham kaynağı olmayı başardı. “Hiçbir meme coin SMOG’un ateşli alevlerinden sağ çıkamaz” sloganıyla SMOG token, kripto dünyasına ilgi çekici bir giriş ​​yapıyor.

Bu yeni meme coin, etkileyici rallisini piyasaya sürülüşünden sonraki günlerde de sürdürdü. Ancak özellikle ilk günkü performansı daha etkileyiciydi. Hatta SMOG, Solana blok zincirindeki lider meme coin BONK’tan daha iyi performans göstermeyi başardı. Çünkü BONK ilk gününde yalnızca yüzde 384 artarken SMOG yüzde 714’ü başardı. Bu, onun ortalamanın üzerinde bir potansiyele sahip olduğunu işaret ediyor olabilir.

Bu yeni meme coine olan yüksek talebin nedeni, mistik teması ve çekici airdrop fırsatları olabilir. Ancak bu “sadık seçilmişler” çemberine kabul edilebilmek için öncelikle bir takım kabul ritüellerinin başarıyla tamamlanması gerekiyor. SMOG’u farklı kılan kültür, topluluk ve uzun vadeli değerlere net bir şekilde odaklanmanın birleşimi oluyor.

SMOG yol haritası, yatırımcıların dikkatini çeken kilometre taşlarını da içeriyor. Örneğin, token sahiplerine pasif gelir sağlayan bir staking programı sunuyor. Ayrıca genel arzın azaldığı ve fiyatın arttığı bir yanma mekanizması da var.

SMOG token satın almak isteyenler için yüzde 42’lik bir APY (yıllık faiz getirisi) oranı sunuluyor. Ayrıca, stake edilen tokenlerin staking havuzuna en son eklendikten 90 gün sonra geri çekilebileceğini bilmek önemli.

Ejderha temasını kullanan proje, Zealy kampanyası aracılığıyla token sahipliğini teşvik ediyor. Katılımcılar X ve Discord gibi platformlarda interaktif görevleri tamamlayarak puan kazanabiliyor. Bu sistem, topluluk katılımını teşvik ederek projeye sadık olan yatırımcıları ödüllendirmeye yarıyor.

Smog Token incelemek için tıklayın.

SMOG, Solana’da 490 Milyon Tokenlik En Büyük Airdrop’u Sağlamayı Amaçlıyor

SMOG, “tüm zamanların en büyük SOL airdrop’unu” sunma iddialı vaadiyle geliyor. Yeni heyecanın başlaması gereken yer airdrop etkinlikleri olacak. Airdrop puanlarınızı en üst düzeye çıkarmak için Zealy’deki Smog topluluğuna katılabilirsiniz. Bu, daha fazla puan kazandıran ve özel olarak sağlanan bir avantaj olarak biliniyor.

Heyecanı daha da artırmak için genel airdrop deneyimini geliştirmeyi amaçlayan bir liderlik sıralaması yarışması sunuyor. Airdrop etkinliğine ilişkin kesin ayrıntılar bilinmese de, projenin token arzının yüzde 35’ini airdrop’a tahsis etmesi, yatırımcıların kaçırmak istemeyeceği devasa bir airdrop etkinliğinin ipuçlarını veriyor

İlk yatırımcılar, meme coin evrenindeki kalıpları kırmayı amaçlayan bir topluluk olan ‘Ejderhanın Mahkemesi’ olarak bilinen elit çevreye katılabilirler.  Ayrıca ampanyanın başarısıyla büyüyen bir ödül havuzu olan topluluk ödülünden yararlanma şansına da sahip oluyorlar.

Aslında projenin amacı hem basit hem iddialı: Kullanıcı etkileşimini eğlenceli ve ödüllendirici hale getirmek için tasarlanmış birden fazla airdrop kampanyası düzenlemek. Bu kampanyalar aracılığıyla ilgi çekici ve dinamik bir deneyim sunarak viral şöhret elde etmek.

SMOG token, BONK, MYRO ve Dogwifhat gibi benzer meme coinleri geçmeyi hedefliyor. 1,4 milyar token arzının 490 milyonu, token sahiplerine airdrop yoluyla dağıtılacak.

SMOG Token Nasıl Satın Alınıyor?

SMOG token satın almak için doğrudan tokenin web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Alternatif olarak token, kripto cüzdanınızla Jüpiter gibi bir DEX borsası aracılığıyla satın alınabiliyor. Kripto cüzdanının Solana uyumlu bir cüzdan olması gerekiyor.

Daha sonra, ETH, SOL, USDT, BONK gibi bir kripto para birimi ile SMOG tokeni satın alabilirsiniz. Bu adımla, airdrop puanları toplamaya başlayabilirsiniz.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : SMOG
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?