Kasım 22, 2022

Bu Hafta İzlemeniz Gereken En İyi Üç Kripto Varlık!


Kripto para piyasası toparlanmaya ilişkin en ufak işaret dahi göstermiyor. Toplam piyasa değeri son 24 saat içerisinde %1,8 oranında gerileyerek 821 milyar dolar oldu. Yatırımcı duyarlılığı da değişmedi. Coinshares verilerine göre fon girişlerinin %75’i “short pozisyonlara” oldu.

Öte yandan FTX çöküşü hızla yayılıyor. Genesis Trading’in ödeme gücü sorunlarıyla ilgili söylentiler yeni bir korku yarattı. DCG’nin (Digital Currency Group) bilançosundaki boşlukları doldurmak için GBTC (Grayscale Bitcoin Trust) pozisyonlarını tasfiye edebileceği konuşuluyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere listede yer alan bu üç coin bir yükseliş potansiyeli sunuyor.

Bitcoin (BTC): BTC 16.000 dolar seviyesinin altına düşerek madenciler üzerinde büyük bir satış baskısı yarattı. Madencilerin geliri ise yatay kalmaya devam etti.

Bitcoin’e 14 milyon dolarlık giriş olmasına rağmen, short yatırımlar hesaba katıldığında net akışlar negatif 4,3 milyon dolar oldu. Yönetim altındaki short Bitcoin varlıkları şu anda 173 milyon dolar seviyesinde ve 186 milyon dolarlık zirvesine yaklaşıyor.

Dolayısıyla, Bitcoin fiyatının düşmesi için büyük bir baskı var. Sonuç olarak yeni yatırımcılar daha uygun fiyattan satın alma fırsatına sahip olabilir.

Haber hazırlanırken Bitcoin 16.200 dolar seviyesini yakalamış olsa da genel görünüm iyi değil.

Kripto Dünyasının Parlayan Yıldızı Litecoin

Litecoin (LTC): Litecoin şu anda son yedi gün içinde en iyi performans gösteren altcoin. Token geçen hafta %9,6 oranında artış kaydetti. Solana, FTX bağlantılı çöküşü nedeniyle büyük bir darbe aldı. Yatırımcılar ise SOL varlıklarını LTC ile değiştiriyor olma ihtimaline de var.

Parlayan altcoin Litecoin

Ayrıca, LTC Moneygram, Google Cloud ve Blockbank’a entegre başarıyla entegre oldu.

Ayrıca, Litecoin cüzdanlarının sayısı 162 milyona ulaşarak Ethereum’un 166 milyonluk sayısına çok yaklaştı.

Haber hazırlanırken LTC 69,83 dolardan işlem görüyordu. Fiyat son 24 saatte %13,85 arttı.

Cronos (CRO): Crypto.com, FIFA Dünya Kupası Katar 2022’nin resmi sponsorlarından biri. CRO ise borsanın yerel token’ı. FIFA Dünya Kupası’nın popülaritesi borsa için de yararlı olacaktır.

Etkinlik, borsaya birçok yeni katılımcının gelmesine ve sonuç olarak CRO fiyatının artmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle önümüzdeki birkaç hafta boyunca gözlerinizi CRO’nun performansını takip etmeniz yararlı olacaktır.

CRO haber hazırlanırken 0.06465 dolardan işlem görüyordu ve son 24 saatte neredeyse yatay işlem gördü.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Watcher.guru

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?