Elon Musk’ın Yapay Zekası Bu Sefer XRP için Bir Tahminde Bulundu: %172 Kazanç Olası!


Elon Musk’a ait yapay zeka aracı Grok, tanıtıldığı ilk günden bu yana kripto para yatırımcıları tarafından sıklıkla tercih ediliyor. xAI tarafından geliştirilen Grok, yakın zamanda yaptığı Bitcoin tahmininin ardından Ripple (XRP) tahminiyle gündeme geldi.

Elon Musk'ın Yapay Zekasından 2024 Sonu İçin Bitcoin Tahmini Geldi: İşte Beklenen Seviyeler!

Diğer yapay zeka araçlarına kıyasla daha farklı veri akışı kullandığını iddia eden Grok, gerçek zamanlı analizler yaptığını belirterek daha doğru tahminler sunmaya çalışıyor. Araç şu an X platformundaki içeriklerle destekleniyor. Bu da sosyal bahsetmelerden sıklıkla yararlanabileceği anlamına geliyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Grok, yükseliş görünümünde XRP’nin 1,00 ila 1,50 dolar arasında işlem görebileceğini tahmin ediyor. Öte yandan, düşüş görünümü Ripple’ın token fiyatını 0,30 ila 0,50 dolar arasına itebilir.

Mevcut 0,55 dolarlık fiyata dayanarak ve SEC davasına olumlu bir çözüm getirme potansiyeli, genel olarak kripto pazarının büyümesi ve XRP’nin finansal kurumlar tarafından daha fazla benimsenme potansiyeli göz önüne alındığında, 2024 yılı sonuna kadar XRP için yükseliş tahmini 1,00 ila 1,50 dolar aralığında olacaktır. -Grok

Öte yandan, devam eden SEC davası, Ripple’ın aylık XRP satışlarının potansiyel olumsuz etkisi ve çok yıllı paralel kanaldan aşağı doğru bir kırılma olasılığı göz önüne alındığında, 2024 yılı sonuna kadar XRP için düşüş tahmini 0,30 ila 0,50 dolar aralığında olacaktır. – Olumsuz tahmin.

elon musk'ın yapay zekası grok'tan XRP fiyat tahmini

grok’un en yüksek tahminine doğru bir boğa koşusu, mevcut fiyatlardan 0,55 dolardan %172 kazançla sonuçlanacaktır. Öte yandan, Grok’un 0,30 dolarlık tahminine bir düşüş, yatırımcıların %45 oranında zarar etmesine neden olacaktır.

Kaynak : Finbold

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?