Şubat 14, 2023

Elon Musk Hala Dogecoin’in Geleceğini mi Etkileyebilir mi?

Meme coin alanının öncüsü olan Dogecoin (DOGE), Shiba Inu başta olmak üzere birçok projeyi ekosisteme kazandırmayı başardı.

DOGE oldukça eski bir varlık olmasına karşın asıl popülerliğini Elon Musk’ın desteğiyle birlikte kazandı. DOGE fiyatı Musk’ın etkisiyle güçlü yükselişler kaydetti ve en değerli varlıklar arasına yer bulmasına yardımcı oldu. Bununla birlikte 2022 yılı meme coin fiyatı özelinde birçok farklı etki yarattı.

Analist Açıkladı: Bu Altcoin Bitcoin'i Geçebilir!

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Elon Musk Twitter’ı satın aldığında her şey tersine döndü. Dogecoin, Twitter’ın satın alınmasından sonra Musk’ın onu Twitter’a entegre edeceğini umarak %100’ün üzerinde bir ralli yaptı.

Elon Musk ve Dogecoin İlişkisi

Dogecoin, Twitter haberleri sonrası büyük bir beklentiyle karşı karşıya kaldı. Nitekim gelen haberler şu ana kadar pek de istenildiği gibi değildi.

Topluluk hala sürpriz bir açıklama beklerken akıllardaki soru işaretleri de artıyor. Birçok isim Elon Musk’ın projeyi unutup unutmadığını tartışırken fiyat performansı da pek iyi gitmiyor.

Sonuç olarak Elon Musk’tan gelecek olumlu bir haber DOGE fiyatını da olumlu etkileyecektir.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?