Şubat 14, 2023

Analist Açıkladı: Bu Altcoin Bitcoin’i Geçebilir!

Coin Bureau’dan Guy Turner, Ethereum (ETH) ve diğer bir altcoin’i yakından takip ediyor. Analist birçok kripto paranın daha fazla yükseleceğini öngörüyor.

Yeni bir röportajda Turner, Ethereum’un sonunda Bitcoin‘i (BTC) geride bıracakcağına ve piyasa değerine göre lider kripto olacağına inandığını söylüyor.

Ancak Turner, böyle bir olayın çoğu insanın inandığı kadar önemli olmayacağını belirtiyor.

“Sanırım flippening’in gerçekleşip gerçekleşmemesiyle ilgili önemli olan şey, bunun büyük bir mesele olmaması. Bence her iki taraftaki pek çok maksi de bu konuda telaşlanmaya meyilli.

Farklı rolleri var. Farklı şeyler yapıyorlar, dolayısıyla ETH BTC’yi çevirir ya da çevirmez, bana kalırsa bu çok da önemli bir mesele değil.

Şahsen Ethereum ekosisteminin büyümeye devam etmesi ve gelecekte kaç kişinin bunu kullanacağını düşündüğüm göz önüne alındığında bunun muhtemelen gerçekleşeceğini düşünüyorum. Ve gerçekten farkına varmadan kullanacağınız şeylerden biri olacak.”

Turner, Ethereum’un yalnızca çok yönlülüğü ve sürekli yükseltmeleri nedeniyle büyümesini öngördüğünü söylüyor.

“Ethereum’un sadece büyüdüğünü görebiliyorum. Yani, şu anda çok fazla pazar payına sahip. Sürekli gelişiyor, sürekli yeni şeyler buluyor ve halihazırda üzerine inşa edilmiş tüm bu katman-2 ekosistem sistemine sahibiz. Ethereum‘un gerçekten de temel katman, temel zincir olacağını hissediyorum.”

Kripto analisti ayrıca birlikte çalışabilir blok zinciri ekosistemi Cosmos’u (ATOM) da yakından izliyor ve dijital varlığın henüz potansiyelini gerçekleştiremediğini söylüyor.

“ATOM’un hala kat etmesi gereken uzun bir yol olduğunu düşünüyorum. ATOM, son boğa piyasasında, hatırladığım kadarıyla, potansiyelini henüz hiçbir şekilde yerine getirdiğini düşünmüyorum.”

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Ethereum yazım sırasında 1.524 dolardan işlem görürken ATOM 13,48 dolar değerinde.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?