Kasım 14, 2022

Elon Musk: Bu Üç Coin Haricinde Güvence Veremem

Elon Musk, yaşanan son olaylara rağmen Bitcoin’in başaracağına inanıyor. Ancak mevcut “kripto kışı” gerçekten uzun olabilir.

Kripto para endüstrisinin önemli isimlerinden FTX’in çöküşü, piyasada büyük bir sorun yaşattı. Elon Musk da FTX çöküşünü tartışan isimler arasına katıldı. Musk yaptığı açıklamada Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin gibi kripto varlıkların parlak bir geleceğine sahip olacağına inanıyor.

“Diğer varlıklar hakkında gerçekten konuşamam ama BTC, ETH ve DOGE tutuyorsanız bence iyi bir sonuç verecektir.”

Bitcoin (BTC) fiyatı bir süredir hareketini ilerletmeye çalışırken FTX çöküşü sonrasında 16.000 dolar seviyesine geriledi. Fiyat 2021 boğa koşusu sonrasında elde edilen kazançların tamamını sildi.

Öte yandan teknik göstergeler ise 69.000 dolarlık fiyat seviyesinin pek de hayal olmadığını ortaya koydu. Elon Musk’ın tahminlerinde olduğu gibi güçlü bir fiyat hareketi gerçekten yaşanabilir.

Koinfinans.com olarak daha önce aktardığımız üzere milyarlarca dolarlık Bitcoin yakın zamanda borsaları terk etti.

[irp posts=”69615″ ]

Ancak Elon Musk, daha önce Twitter’da bir resesyonun 2024 baharına kadar sürmesini beklediğini belirtmişti. Sonuç olarak, mevcut kripto kışı aynı süre boyunca devam edebilir. DataDash CEO’su Nicholas Merten, BTC’nin toparlanmadan önce 10.000 dolara kadar düşeceğini tahmin etti.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coin Edition
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?