Elon Musk Gündemde: Yaptığı Paylaşım Altcoin’i Uçurdu!

Elon Musk yakın zamanda paylaştığı tweet’le Dogecoin fiyatını yeniden ateşledi. İşte Musk’ın dikkat çeken paylaşımı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Elon Musk’ın Twitter tişörtü giyen bir köpek paylaşması Dogecoin fiyatını ateşledi. Bu paylaşımı takiben DOGE, 0.12 dolardan 0.15 dolara yükseldi. Bu da ortalama %16 fiyat artışı anlamına geliyor.

Elon Musk Dogecoin Paylaşımı

Elon Musk‘ın Twitter’daki içerik üreticilerine bir ödeme yapmak istediği iddiaları basında yer alıyordu. Bu ödemelerin kripto para kullanarak ödenmesi da bu iddialar arasında yer alıyor.

Eğer bu kripto para ödemeleri arasına Dogecoin eklenirse büyük bir patlama ihtimali doğacaktır. Twitter bir süre önce Bitcoin ile bahşiş özelliğini aktif etmişti. Hemen ardından Şubat 2022’de Ethereum da bu ödemeler arasına dahil edildi.

Elon Musk artık Twitter’ın sahibi, bu nedenle kendi dünyasındaki fikirlerini uygulama şansı var. Twitter Blue için de Dogecoin ödemesi aktif edilebileceği iddiası bulunuyor.

Elon Musk’ın Telsa, Space X, Boring Company ve Burnt Hair’in hepsininDogecoin kabul ettiğini gördüğümüz gibi, Doge’nin Twitter ile entegre olması an meselesi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Crypto Basic


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.