Şubat 21, 2023

Ekip Duyuruyu Yaptı Altcoin Fiyatı Uçuşa Geçti: %73’lük Yükseliş!

Ethereum (ETH) tabanlı bir altcoin olan Klaytn (KLAY), gerçekleşen ani yükselişle yatırımcıları şaşırttı.

KLAY, dikkat çeken bir duyurunun ardından kayda değer bir ralliye imza attı. Duyurudan yaklaşık bir hafta önce KLAY, 0.19 dolar seviyesinde işlem görüyordu. Altcoin daha sonra %73’lük bir sıçramayla bugün 0.33 dolara yükseldi. Fiyat o zamandan beri bir miktar geri çekildi ve KLAY basın zamanında 0.30 dolardan işlem görüyor.

Klaytn Vakfı, proje ekosisteminin sürdürülebilirliğini ve şeffaflığını geliştirmeyi amaçlayan Klaytn (KLAY) için yeni girişimlerini açıkladı. Klaytn Vakfı, altcoin projesinin arkasındaki geliştiricidir.

Duyuruya göre vakıf, yedek KLAY token’larının işlenmesini kapsayan “yenilenmiş bir tokenomik teklifi” sunmayı planlıyor. Klaytn Yönetim Konseyi’nin öneriyi 22 Şubat’tan 28 Şubat’a kadar oylaması bekleniyor. Vakıf ayrıca 27 Şubat’ta Klaytn için uzun vadeli yol haritasını yayınlamayı planlıyor:

“Kesinleşmiş gündemler ve teklifler, oylama sona erdiğinde kamuoyuna duyurulacak… Klaytn Vakfı, şeffaflığa ve toplum katılımına öncelik verirken Klaytn ekosisteminin büyümesini ve gelişimini ilerletmeye kendini adamıştır.”

KLAY nedir?

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Klaytn, eğlence odaklı bir blockchain’dir. Resmi olarak Haziran 2019’da piyasaya sürüldü ve küresel iş genişlemesi sırasında Güney Kore pazarına odaklandı.

Bununla birlikte Klaytn, hizmet ve kullanıcı deneyimine önem veren bir platform olarak tasarlanmıştır. Klaytn ayrıca yüksek düzeyde ölçeklenebilir bir ağa, düşük gecikme süresine ve merkezi olmayan veri depolamaya sahiptir.

KLAY ise, Klaytn protokolünün yerel bir token’ı olarak hareket eder.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?