Şubat 21, 2023

Boğalar Bu Altcoin’e Yöneliyor, Yükselişe Geçebilir!

Blur pazaryeri’nin kendi yerel tokenı BLUR’u piyasaya sürüldü ve kullanıcılara bir airdrop aracılığıyla token tahsisatı verildi. Bu gelişmelerden itibaren fiyat yeni zirvelere fırladı. Bununla birlikte, Blur’un kilitli toplam değeri (TVL) de 121,42 milyon doların üzerine çıkarak büyük bir artışa tanık oldu. Bu da onu en baskın pazar haline getirdi.

Ayrıca Blur, %360’ın üzerinde bir artışla 460 milyon dolar değerinde Ethereum NFT üreterek NFT pazarının lideri Opensea’yı geride bıraktı. Bu arada, Opensea aynı dönemde 107 milyon dolarlık bir hacimle yalnızca %12’lik bir artışa tanık oldu.

Blur Token Fiyat Analizi

blur coin analizi

BLUR fiyatı, geçici yüksek seviyelere ulaştıktan sonra hafif bir geri çekilmeye tanık oldu, ancak yükseliş bölgelerinde devam ediyor.

Ancak, hafif bir geri çekilmenin ardından fiyat, üçgenin alt desteğini kırmak üzere olan simetrik bir üçgen içinde işlem görüyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere boğalar, fiyatı üçgen içinde yukarıda tutmak için tüm kaynakları kullanıyor. Bu seviyelerden bir toparlanma, üst dirence doğru bir yükselişi tetikleyebilir

Fiyat, ‘trendin tersine döndüğü’ bölge olarak adlandırılabilecek önemli seviyelerden birini test ettiğinden, buradan bir toparlanma çok önemlidir.

Bir toparlanmayla birlikte, fiyat kendini konsolidasyonun sınırında bulabilir ve bu da ani direnci test etmek için daha da yükselebilir.

Göstergelere bakıldığında, RSI düşük desteği test ediyor ve yakında toparlanarak fiyatı 1,5 dolara yakın bir seviyeye yükseltebilir. Dahası, MACD, kısa vadede fiyatın küçük bir geri çekilmeye tanık olabileceği ve sonrasında kayda değer bir fiyat artışının yakın olabileceği için birikmiş bir satış hacmi sergiliyor.

Kaynak : CoinPedia
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?