Ekim 26, 2022

Duyurular Geldi: 11 Altcoin için Büyük Gün

Kripto para piyasasında yükselişin hakim olduğu 26 Ekim 2022 tarihinde listede yer alan birçok altcoin önemli duyurlar yaptı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere listede yer alan bazı altcoin’ler listelenme heyecanı yaşarken bazı projeler de önemli güncelleme ve lansman haberlerini paylaştı.

 • STEMX (STEMX), STEM Exchange’i bugün başlatacak.
 • Seedify.fund (SFUND), THE AVATARS’a ilişkin bir görünüm sunacak.
 • Kava (KAVA), Liquid staking ana ağını yayına geçirecek.
 • Telos (TLOS), ana ağda bir güncelleme yapacağını duyurdu.
 • Velas (VLX), Wavelength (DAO) lansmanını gerçekleştirecek.
 • Agro Global (AGRO), Bitci tarafından listelenecek.
 • BabyDoge Coin (BABYDOGE), ProBit Global tarafından listelenecek.
 • MonkeyLeague (MBS), NFT Breeding lansmanını gerçekleştirecek.
 • Ari10 (ARI10), ekiple bir soru-cevap etkinliği düzenleyecek.
 • Trava Finance (TRAVA), Trava Bilet lansmanını gerçekleştirecek.
 • Euler (EUL), KuCoin tarafından listelenecek.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coinmarketcal
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?