Şubat 13, 2023

Ekipten Gelen Duyuru Meme Coin Fiyatını Uçuşa Geçirdi: %29 Fırladı


Popüler meme coin BabyDoge’un fiyatı, projenin arkasındaki ekibin yaptığı dikkat çeken bir duyurunun ardından son 24 saat içinde büyük bir fiyat artışı kaydetti.

Söz konusu duyuruda ekip yakım portalının yakında yayınlanacağını doğruladı ve 1 Nisan’a kadar topluluk yakım portalı aracılığıyla yakılan her meme coin için beş meme coin yakılacağı bildirildi.

Daha önce bildirdiğimiz üzere, yeni yakım portalı yakım gücünü topluluğun eline vermeyi amaçlıyor. Ayrıca, kullanıcılara BabyDoge satın almaları için çeşitli fırsatlar sunacak. En nihayetinde ana amaçlardan biri BabyDoge arzını azaltmaktır.

Meme Coin’de Büyük Gün Yaklaşırken 24 Trilyonluk Yakım Geldi!

Meme coin yakım işlemi aşamalı olarak artıyor, bu nedenle yakım portalının başlatılması olumlu katkıda bulunabilir.

Bunların yanında Burn BabyDoge’a göre, son bir saat içinde toplam arzdan 16.300 dolar değerinde toplam 3.729.100.847.991 BABYDOGE token’ı dolaşımdan kaldırıldı.

Baby Doge Coin fiyatı tepki verdi

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Baby Doge Coin’in fiyatı, yakım portalı duyurusuna olumlu tepki verdi.

Açıklamaya yanıt olarak, varlığın fiyatı geçen hafta %29’un üzerinde artış yaşadı. 24 saatlik süre boyunca varlığın ulaştığı en düşük ve en yüksek seviyeler şu şekilde: 0.000000003496 dolar ve 0.000000004529 dolar.

Bunlara ek olarak WhaleStats’e göre BabyDoge, izlediği en büyük 500 BNB balinası için en çok satın alınan token konumunda. Bununla birlikte, Baby Doge Coin’in devasa rallisinin devamının teyidi için genel piyasa eğilimi takip edilebilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : u today

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?