Ekim 28, 2022

Duyuru Geldi: Binance İki Altcoin’i Listeleyecek

Aralarında Binance’in yer aldığı birçok borsa, altı farklı altcoin için listeleme haberlerini paylaştı. Toplamda 13 farklı altcoin ise çeşitli gelişmeleri paylaştı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, yatırımcıların takip etmesi gereken altcoin etkinlikleri.

 • CrazySharo (SHARO), NFT Challange paketini bugün yayınlayacak. Toplamda 3000 paket olacak.
 • The Protocol (THE), BitMart tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • KeKChain (KEK), MEXC Global tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • SaitaRealty (SRLTY), XT.COM tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • LINK (LN), Huobi Global tarafından listeleneceğini duyurdu.

İki Altcoin Binance Tarafından Listelenecek

Binance altcoin listelemesi

 • Chia (XCH), YouTube kanalında bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini açıkladı.
 • QuarkChain (QKC), Binance tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • FaraLand (FARA), Airdrop aşamasının bugün tamamlanacağını duyurdu.
 • General Event (CRYPTO), FIO Protocol (FIO) ve Hedera (HBAR), AGMI Inaugural etkinliğinde bir araya geleceğini açıkladı.
 • Lisk (LSK), Binance Amerika ile bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini açıkladı.
 • Osmosis (OSMO), Binance tarafından listeleneceğini duyurdu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coinmarketcal
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?