Şubat 26, 2023

Düşen Altcoin’den Umut Verici Hamle: Fiyat Hareketlendi!

ANKR, teknoloji devi Microsoft ile ortaklık kurduktan sonra yatırımcılarının yüzünü güldürmüştü. Altcoin, ortaklık duyurulduktan sonra %78’in üzerinde bir artış yaşadı, ancak daha sonra bir düzeltme aşamasına girdi bu kazanımlarının bir kısmını kaybetti. Ancak ANKR, ortaklık duyurusundan bu yana tekrar büyüme gösteriyor.

Altcoin son 24 saatte %11’in üzerinde değer kazandı. ANKR bu yükseliş sayesinde en büyük piyasa değerine sahip ilk 100 kripto para birimi içerisinde son 24 saatin en çok kazandıran kripto parası oldu.

ankr altcoin sıralaması

Bu fiyat artışı, ANKR’nin uzun vadeli büyüme potansiyeline sahip olduğunun temel bir göstergesi olarak kabul edilebilir. Aksi olsaydı altcoin, Microsoft ortaklığından sonra sadece kısa vadeli bir yükseliş elde etmiş olurdu. Söz konusu büyüme, ANKR’nin geliştiricileri, uygulamaları ve kullanıcıları internetin en yeni katmanına bağlayan güçlü bir altyapı çözümü olmasına bağlanabilir.

Önceki fiyat düzeltmesine rağmen ANKR’nin son 24 saatteki büyümesi, yatırımcıların projenin potansiyeline güvendiklerinin bir göstergesi olarak da kabul edilebilir. Daha fazla şirket ya da kişi, Web3 ve blockchain teknolojisinin potansiyelini benimserken, ANKR’nin altyapı çözümleri yüksek talep görecektir. Dahası bu talep, uzun vadede ANKR’nin değerinde önemli bir artışa yol açabilir.

Altcoin şu anda işlem hacminde, yaklaşan bir fiyat düşüşünün işareti olabilecek bir düzeltmeyle karşı karşıya olsa da, çoğunlukla piyasadaki genel eğilimi takip edecektir. Bununla birlikte, teknoloji devi Microsoft kurduğu ortaklık, ANKR’nin potansiyeline yönelik büyük bir referans.

ANKR hala nispeten yeni bir kripto para birimi ve henüz güçlü bir büyüme geçmişi oluşturmadı. Öte yandan, Microsoft ile son ortaklığı ve ardından gördüğümüz büyüme, ANKR’nin blockchain ve Web3 ekosisteminde önemli bir oyuncu olma potansiyeline sahip olduğunu gösteriyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : u today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?