Mart 12, 2024

Donald Trump’ın Açıklaması MAGA Coini Uçurdu! Altcoin Boğası İçin Gözler Bu İki Coine Çevrildi

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardı, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

“Bitcoin yoğun şekilde kullanılıyor ve bu noktada ortadan kaldırıp kaldırmak istemediğimizden emin değilim.” Bu sözler eski Amerikan Başkanı Donald Trump’a ait. Trump, Pazartesi sabahı CNBC’nin Squawk Box programına verdiği röportajda Bitcoin ve genel olarak kripto para birimleri hakkında oldukça olumlu konuştu.

Bitcoin’e yatırım konusu sorulduğunda ise Trump, Bitcoin satın almadığını söyledi. Ancak ABD vatandaşlarının BTC işlemlerini yürütmesine izin vermeye açık olduğunu ima ederek BTC’yi “ek bir para birimi türü” olarak nitelendirdi.

Birçok analist Trump’ın yeniden başkan seçilmesi durumunda, kripto para birimlerinin kullanımına karşı baskı yapmayacağını öne sürüyor. Ancak daha önce Bitcoin hakkında olumsuz açıklamalarda bulunmuştu. 2021’de BBC’ye verdiği bir röportajda Bitcoin’in “dolar karşısında dolandırıcılık gibi göründüğünü” söyledi. Ayrıca bazı tweetlerinde BTC’yi potansiyel felaket olarak gördüğünü belirtmişti.

Trump’ın dünkü olumlu açıklamaları, BTC’nin değerini olumlu bir şekilde etkiledi gibi görünüyor. Hafta sonu boyunca, Bitcoin zaten 70 bin sınırını güçlü bir şekilde kuşatmıştı. Pazartesi sabahı yükselişe geçti ve kısa süre sonra 71 bin doların üzerine çıkmayı başardı. Bu sabah yeni zirvesi olan 72 bin 144 dolar seviyesinde seyrediyor.

Trump’ın Açıklaması MAGA Coini Uçurdu

Bu açıklamalar sadece Bitcoin’i etkilemedi. Donald Trump’tan ilhamını alan TRUMP/MAGA adlı meme coin muazzam bir fiyat artışı yaşıyor. DOGE ve SHIB’i geride bırakması bekleniyor. Son bir ayda yüzde 237’lik bir artış gösteren bu coin, Trump’ın açıklamalarından sonra ise yüzde 15 değer kazandı.

Arkham Intelligence verilerine göre Donald Trump isimli cüzdanda en çok MAGA coin bulunuyor. Trump ile ilgili olaylar MAGA meme coindeki yükselişi tetiklese de, eski başkan ile token arasında doğrudan bir ilişki yok.

Sponsorlu içerik tarafından aktarılana göre, piyasalar bu aralar oldukça hareketli. Potansiyel altcoin boğasında iki coin dikkat çekiyor. Yeni coin SMOG, web sitesi satın alımlarındaki ekstra indirimi ile dikkat çekiyor. Scotty The AI (SCOTTY) ise, yapay zeka teknolojisini kripto projelerindeki güvenlik açıklarını yakalama amacıyla kullanıyor. Bu sponsorlu yazıda, bu projelerin detayları aktarılıyor.

Smog Token (SMOG) – Airdrop Ödülleri Sunan Yeni Meme Coin Projesi

SMOG token satın almak, yatırımcılara sektördeki en popüler fırsatlardan birini sunuyor. SMOG, yazım sırasında 0.28 dolar seviyesinde bulunuyor ve bir haftada yüzde 152’lik etkileyici bir değer artışı gösteriyor.

Mega airdrop kampanyası ile kendi ejderha topluluğunu genişletmeyi amaçlayan proje, Solana blok zincirini kullanıyor. Bu Solana airdrop’una dahil olmak isterseniz SMOG token satın alıp, Zealy web sitesindeki bazı görevleri tamamlayarak airdrop’a katılabiliyorsunuz.

Bu görevleri tamamladığınızda puan kazanacaksınız ve mevcut airdrop’tan pay alacaksınız. Tamamlanması gereken görevler temaya ve zaman dilimine göre ayrıldı. Oldukça basit görevlerden oluşuyor. Örneğin, ekibin X kanalını takip etmeye başlarsanız, hemen bir puan alıyorsunuz.

Projenin kısa sürede büyümesi, Zealy platformuna kaydolan yatırımcılarda büyük bir artış sağladı. Sonuç olarak, platformda 14 bine yakın katılımcı bulunuyor.

SMOG’un airdrop’u ödül sunduğu tek yer değil. “Dragon’s Court” isimli programı çerçevesinde topluluğun en aktif üyeleri çeşitli özel ödüller alabilecek. Bunlar arasında ek airdroplar ve heyecan verici oyunlar yer alacak.

Ekip yatırımcıları için yalnızca Solana ağını değil, Ethereum ağını da kullanılabilir hale getirdi. PortalBridge kullanıcıları sayesinde resmi internet sitesi üzerinden ETH ile SMOG token satın almak mümkün. İnternet sitesi üzerinden SMOG satın alan yatırımcılar hediye olarak yüzde 10’luk bir indirim de elde ediyor.

SMOG Token incelemek için tıklayın.

Scotty The AI (SCOTTY) – Yedi Gün Sürecek Bonus Etabını Başlatan Proje

Scotty The AI token satın almak, projenin bonus etabındaki avantajlı fiyattan faydalanmanızı sağlıyor. SCOTTY, bu yedi günlük bonus etabı boyunca 0.01 dolardan sunulacak. Sonrasında ise ön satış tamamen sonlandırılacak.

Her ne kadar kendisini meme coin olarak tanımlasa da bu proje; Dogecoin, Shiba Inu ve Floki Inu gibi köpekten ilham alan muadillerinin başarısını taklit etmeyi amaçlıyor.

Bununla birlikte SCOTTY, kendisini piyasadaki diğer köpek ve meme coinlerden ayırarak benzersiz olmaya çalışıyor. Kripto evrenini şüpheli faaliyetler, tehditler ve güvenlik ihlallerine karşı durmaksızın izliyor. Zincir üzerinde yapay zeka destekli bir koruyucu olma görevini üstleniyor. SCOTTY token ile ağlardaki anormallikleri tespit etmeniz kolaylaşacak.

Yapay zeka destekli sohbet robotu Scotty Chat, gerçek zamanlı piyasa bilgileri, analitik veriler ve özelleştirilmiş öneriler sunuyor. Hem deneyimli kripto yatırımcıları hem yeni gelen yatırımcılar için önemli bir kaynak olabilir.

Platform, AI teknolojisi tarafından desteklenen merkeziyetsiz bir borsa (DEX) olan Scotty Swap’ı da içeriyor. Her alım satım işlemi için maksimum güvenlik ve optimize kazanç mottosu ile sorunsuz bir yatırım deneyimini vadediyor.

SCOTTY’nin benzersiz yaklaşımı, dijital varlıkların geleceğini şekillendirmede önemli bir oyuncu olabileceğini gösteriyor. SCOTTY token ön satışına katılmak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Scotty The AI Token incelemek için tıklayın

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : SMOG, Scotty The AI
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?