Mart 12, 2024

100 Dolar’dan 100 Bin Dolara? Bu 5 Altcoin Fiyatı Artış Yaşayabilir mi?

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Bitcoin, Birleşik Krallık FCA’sının kripto ETN’leri onaylamasıyla 71.000 dolar sınırını aştı. Bu evrimin ortasında, kripto para dünyasında bir değişim görülüyor. Sponsorlu içerik göndericisi tarafından aktarılana göre  bu sponsorlu içerik potansiyel ‘gizli mücevherlere’ odaklanıyor. Bu altcoinler, öngörülemeyen ancak gelişen piyasada önemli ölçüde kesin olmasada yükselebileceği iddia ediliyor.

BlastUP Ön Satışı 1 Milyon Doları Aştı: Kriptoda Bir Sonraki Oyuncu Olabilir mi?

Sponsorlu içerik göndericisine göre Blast’ın önde gelen launchpad’i BlastUP, birkaç hafta içinde 1 milyon doların üzerinde para toplayarak, başlangıcıyla kripto dünyasında kısa süre önce bir sıçrama yaptı. BlastUP’ın bu projesi başarılı olacak mı yoksa hayal kırıklığına mı uğratacak merak ediliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

BlastUP Token Ön Satışını İnceleyin

İçerik göndericisine göre BlastUP, hızlı ve kaliteli startup lansmanları için Web3 araçlarını yapay zeka inovasyonuyla güçlendirme planlarıyla büyük bir başarıya ulaşmaya hazırlanıyor. Kapsamlı bir araç paketi ve yeni başlayanlar için zengin bir ödül sistemi sunuyor. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, dikkatli olunmalıdır.

BlastUP tokenları şimdi 0,05 dolardan satıldığı aktarılıyor, almak isteyen yatırımcılar proje ve ekibi hakkında detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar, kripto para yatırımları riskli yatırım olduğunu unutmamak gerekir. Ekibine göre borsalar kabul ederse fiyatında yükseliş yaşanabileceği aktarılıyor.

BlastUP token sahipleri, token satışları için tahsisler, IDO’lara katılmak için özel sadakat ödülleri ve stake etme yoluyla faiz kazanma yeteneği dahil olmak üzere bir dizi ayrıcalıktan yararlanabilir.

Blok zinciri girişimlerinin daha hızlı büyümesine ve daha fazla kazanmasına yardımcı olmak gibi basit bir misyonu takip eden BlastUP, baskın bir güç olma yolunda ilerliyor. Projenin arkasındaki özel kripto meraklılarından oluşan ekip, vizyonlarına derinden bağlı ve kripto alanında kolay ve verimli bir patlama için türünün tek örneği bir fırlatma rampası olmak için iddialı planları var.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

BlastUP’ın kapsamlı yol haritası 2026’ya kadar uzanıyor ve bir AI IDO tarayıcısı başlatma, startup ekipleri için özel AI araçları geliştirme ve Topluluk Pazarı kurma planlarını özetliyor.

BlastUP Ön Satışını İnceleyin, Erken Avantajların Kilidini Açın

Solana’nın Boğa Koşusu Piyasadaki Dalgalanmanın Ortasında Devam Ediyor; Fiyatlar 160 Dolara Ulaşabilir

Solana, merkezi olmayan borsalarda yeni rekorlar kırarak etkileyici bir büyüme sergiliyor. Mevcut fiyatı, en yakın direnç seviyesi olan 143 dolar’ın hemen ötesinde 148 dolar seviyesinde bulunuyor. 10 günlük ve 100 günlük Basit Hareketli Ortalamalardan gelen Satın Al önerileri gibi yükseliş göstergeleri, kısa vadede onu ikinci direnç seviyesi olan 160 dolar’ın ötesine taşıyabilir. Ancak, uzun vadeli başarısı bu ivmenin devam etmesine bağlıdır.

Bununla birlikte, Stokastik göstergenin olası aşağı yönlü baskıya işaret eden bir Satış eylemi önerdiğini unutmayın. Mevcut yükselişini sürdürememesi halinde, sırasıyla 101 ve 76 dolar olan en yakın ve ikinci destek seviyelerine doğru düşebilir. Solana’nın yükselişi etkileyici olsa da, dalgalı bir piyasada aşırı iyimser varsayımlar risk oluşturabilir. Bu nedenle, dengeli bir bakış açısı bu varlıkta gezinmek için çok önemlidir.

Elon Musk’ın Yorumları Dogecoin Piyasasını Etkileyebilir

Elon Musk’ın son yorumları Dogecoin piyasasını çeşitli şekillerde etkileyebilir. Uzun vadede, Musk’ın Bitcoin’e yönelmesi kriptoyu daha da geçerli kılarsa, Dogecoin’e olan ilgiyi artırabilir. Basit Hareketli Ortalama göstergelerinde gözlemlenen yavaş ama istikrarlı tırmanış göz önüne alındığında, DOGE potansiyel olarak 0,17 dolar direnç seviyesini aşabilir ve yeni bir yüksek seviye oluşturabilir.

Öte yandan, kısa vadede, Musk’ın hareketi Dogecoin’den Bitcoin’e odaklanmaya neden olursa, bazı türbülanslara neden olabilir. Mevcut fiyat zaten ikinci direnç seviyesindeyken, herhangi bir olumsuz olay onu 0,08 dolar ve hatta 0,05 dolar destek seviyelerine doğru geri itebilir. Nötr RSI ve Stokastik RSI Hızlı önerileri bu ihtiyatlı görüşle uyumludur.

Pyth Network Fiyatı 0,85 Dolar: Nomura Ortaklığı Direnci Zorlayabilir

Pyth Network fiyatı şu anda 0,85 dolar seviyesinde ve 0,38 dolarlık en yakın destek seviyesinin üzerinde rahatça oturuyor. Nomura’nın Laser Digital’inin veri sağlayıcı olarak katılmasıyla, artan fayda ve genel veri kalitesi, fiyatı potansiyel olarak 0,92 dolar’lık en yakın dirence, hatta 1,18 $’ lık ikinci dirence çıkarabilir. Hem MACD hem de 10 günlük basit hareketli ortalamalar da mevcut piyasa duyarlılığının alım yönünde olduğunu gösteriyor.

Ancak, uzun vadeli perspektifi de unutmayalım. Bu gibi ortaklıklar güveni artırma eğiliminde olsa da, aynı zamanda incelemeye de davet ediyor. Veri sağlama veya entegrasyondaki herhangi bir aksaklık fiyatı olumsuz etkileyebilir. İkinci destek seviyesi 0,12 dolar gibi düşük bir seviyede olduğundan, böyle bir olasılık önemli bir düşüş anlamına gelebilir. Her iki potansiyel sonucu da akılda tutmak önemlidir.

Solana Token Lansmanının Ortasında Jüpiter için Potansiyel Büyüme ve Riskler

Jüpiter’in mevcut fiyatı 0,75 dolar’da seyrediyor ve 0,68 dolar’lık en yakın direnç seviyesine ve 0,81 dolar’lık ikinci direnç seviyesine doğru büyüme potansiyeli sergiliyor. Jüpiter’in son dönemdeki yükselişini göz önünde bulundurarak Solana’nın token lansmanına katılmak, daha fazla alıcının ilgisini çekerek daha fazla maruz kalmaya yol açabilir. MACD’nin ‘satın al’ tavsiyesi ve 10 günlük SMA ile eşleştirilen bu faktör, önemli fiyat artışları anlamına gelebilir.

Öte yandan, piyasanın değişken yapısı göz önüne alındığında, riskler devam etmektedir. Aşağı yönlü bir dönüş, fiyatı 0,42 dolar’lık en yakın destek seviyesine ve hatta 0,30$’lık ikinci destek seviyesine doğru gönderebilir. Mevcut göstergeler umut verici görünse de, Jüpiter’in Solana token lansmanına katılımından kaynaklanan bazı olumsuz sonuçların aşağı yönlü baskı yaratabileceğini göz önünde bulundurmak zorunludur. Bu bilinmeyenlere rağmen, nötr bir RSI şu an için istikrara işaret ediyor.

Sonuç

Solana, Dogecoin, Pyth Network ve Jupiter gelişen pazar dinamikleri arasında önemli bir potansiyel sergilerken, BlastUP geleceği başarılı olabilecek mi merak ediliyor. İyi ifade edilmiş bir yol haritasından, sarsılmaz topluluk desteğinden ve Blast ekosisteminin bir parçası olmanın avantajından yararlanan BlastUP geleceği ve proje hakkında yatırımcılar tarafından detaylıca araştırılıyor.

BlastUP tokeni incelemek için tıklayın.

Twitter hesabı için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

Discord hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : BlastUP
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?