Dolandırıcılık İddiası DeFi Coin’in Fiyatını Düşürüyor!

0
Dolandırıcılık İddiası DeFi Coin'in Fiyatını Düşürüyor!

Yakın zamanda SushiSwap’in başına gelen Jared Grey, kripto topluluğu tarafından ‘dolandırıcılık’ iddiaları sonrası Twitter hesabında önemli açıklamalarda bulundu ve kendini savundu.

Kripto topululuğun bir üyesi @YannickCrypto, on yıl önce Gray’in “bazı insanları dolandırdığını ve şirketi MultiPlex PC aracılığıyla birkaç telif hakkı ihlali yaptığını” iddia eden bir paylaşımda bulundu. @YannickCrypto ayrıca Jared Grey’i ALGO adlı bir 2019 projesinin toplam token arzının %70’ini sömürmekle suçladı. Söz konusu iddialara göre; Grey, parayı yeniden markalaştırarak ve Ethereum blok zincirine geçirerek tüm izlerini ortadan kaldırdı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, SushiSwap’ın yeni CEO’su bugün erken saatlerde bir savunma yayınladı ve “Benim hakkımdaki iddialar %100 yanlış” dedi. İş ortağının 2019’da Bitfineon borsasını başlatmak için para toplamaya çalışırken parayı çaldığını açıklayan Grey’in açıklamaları gündemde geniş yer buldu.

Dönemin bir Medium gönderisine göre, asıl dolandırıcı Kevin Collmer projeden çıkarıldı ve etkilenen kullanıcılar mağdur edilmeden ödemelerini geri ödeme aldı.

“Bu alanda her zaman dürüstlükle hareket ettim; Yıllardır birlikte çalıştığım herkesle konuşabilirsiniz. CT’nin incelemeyi sevdiği iş başarısızlıklarım oldu ve bununla iyiyim çünkü bu bölge ile birlikte geliyor.

SushiSwap için yerel token olan SUSHI, CEO’nun dolandırıcılık suçlamasını takiben %10’un üzerinde değer kaybı yaşadı. SUSHI şu an 1,24 dolar fiyattan işlem görüyor ve yalnızca son 24 saatte %8 kayıp kaydetti. Piyasa izleme web sitelerinden elde edilen veriler, DeFi coin Mart 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 23.38 dolardan %95 oranında sert bir düşüş kaydettiğini ortaya koydu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın