Dogecoin Kurucusu Bu Gelişmenin DOGE İçin Büyük Bir Fırsat Olduğunu Düşünüyor -Elon Musk Katılıyor!

Kripto para biriminin kurucu ortağı Billy Markus’a göre, Robinhood’un yeni özelliği Dogecoin (DOGE) sahiplerinin adem-i merkeziyetçiliği benimsemelerinde yardımcı olacak.

Tesla CEO’su Elon Musk da görünüşe göre Markus’a katılıyor ve Robinhood cüzdanlarının Dogecoin için büyük bir anlaşma olacağına inanıyor. Çünkü bu şekilde en büyük meme kripto para birimi artık önde gelen çevrim içi aracılık platformunun kullanıcıları tarafından sadece spekülatif bir yatırım olarak görülmeyecek.

Milyarderin dikkatini çeken tweet’te Dogecoin’in kurucu ortağı Billy Markus, amiral gemisi köpek kripto para biriminin artık bahşiş verme, trading ve diğer amaçlar için kullanılabileceğini ve artık Robinhood kullanıcılarının adem-i merkeziyetçiliği benimseyebileceklerini açıkladı.

Yine bugün erken saatlerde Markus, Robinhood cüzdanından Dogecoin gönderme konusundaki ilk deneyimini anlatmış ve açıklamada kendi ismini görmenin ilginç bir deneyim olduğunu söylemişti.

Robinhood, Ocak ayı sonlarında cüzdanlarının beta test aşamasını başlatmış ve bekleme listesindeki bazı kullanıcıların kendi cüzdanlarına para çekmelerine izin vermişti.

2021’in dördüncü çeyreğinde, Menlo Park merkezli şirket, 2021’in dördüncü çeyreğinde kripto para birimiyle ilgili gelirden üçüncü çeyreğe göre %6 düşüşle 48 milyon dolar kazandı. Dogecoin yukarıda bahsedilen toplamın etkileyici bir şekilde %40’ını oluşturuyordu.

İkinci çeyrekte ise Dogecoin, Robinhood’un 565 milyon dolara ulaşan toplam gelirinde %26’lık bir paya sahipti.

Robinhood Shiba Inu Draması Devam Ediyor

Memecoin’e aç kullanıcılar, Shiba Inu’ya destek eklemesi için popüler çevrim içi ticaret platformun ısrar etmeye devam ediyor. Ancak Robinhood, çok beklenen listeleme konusunda ayaklarını sürümeye devam ediyor.

Şu an itibariyle, Robinhood kullanıcıları yedi kripto para birimi alıp satabiliyor. Bununla birlikte, çoğu hala üçüncü taraf cüzdanlarına para çekemiyor.

En son kazanç çağrısı sırasında şirket, kripto para birimi ekonomisinin “muazzam bir potansiyele” sahip olduğunu iddia ederek, 2022’de uluslararası kripto para ticaretini genişletmeye başlayacağını duyurdu.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Utoday


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.