Şubat 2, 2023

Dogecoin Geliştiricisi Müjdeyi Verdi: İşte Olacaklar!

Dogecoin (DOGE), işletme entegrasyonu için bir altyapı güncellemesine hazırlanıyor.

DogeWhisperer isimli Twitter hesabı, Dogecoin’in bir sonraki sürümü hakkında bilgi paylaştı. Hesaba göre çekirdek geliştirici Michi Lumin, libdogecoin 0.1.2’nin tamamlanacağı bilgisini doğruladı.

Dogecoin Ağı Gelişiyor

Lumin’in Twitter’da paylaştığı bilgiye göre yaklaşan libdogecoin 0.1.2 sürümü “kolay entegre edilebilir” olacak. Geliştiricinin tweet’inde teknik özelliklerin tamamını okuyabilirsiniz.

Nitekim bu teknik özellikler biraz karmaçık olsa da LibDogecoin, ağın derinlemesine blok zinciri bilgisine ihtiyaç duymadan diğer platformlarla entegre olmasını sağlayacak.

Bu, şirketlerin, çözümlerin ve ürünlerin Dogecoin ile kolayca entegre olabilmesi için gerekli altyapıyı oluşturmaktadır.

270 Milyarlık Meme Coin Transferi! Düşüş Mü Geliyor?

LibDogecoin v.0.1’in ilk sürümü Ağustos 2022’de başladı. Daha sonra LibDogecoin’in geliştirilmesine devam edildi ve çok daha iyi bellek temizliği, daha yüksek uyumluluk, daha kolay bir derleme prosedürü ve daha basit bir uygulama sağlayan 0.1.1 sürümü yayınlandı.

Entegrasyondan kaynaklanan benimseme, Dogecoin Vakfı’nın birincil odak noktası olmaya devam ediyor. Dolayısıyla LibDogecoin üzerindeki çalışmalar devam ediyor.

Dogecoin yapı taşlarından oluşan bir C kütüphanesi olan LibDogecoin, RadioDoge, Gigawallet ve gelecekteki diğer birçok proje gibi tabandan benimsenmeyi hedefleyen projeler için temel oluşturmaktadır. Nisan 2022’de RadioDOGE aracılığıyla gönderilen ilk işlem, proje için önemli bir kilometre taşı olmuştur.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?