Aralık 2022 Dogecoin Fiyat Tahmini Geldi: İşte O Seviye!


Dogecoin (DOGE), çıktığı ilk günden itibaren manşetlerde yer almayı başardı. Yakın zamanda Elon Musk tarafından verilen açık destek ise meme coin’in gidişatını değiştirdi. Sonuç olarak DOGE fiyat hareketi Musk’ın eylemleriyle çok yakından ilişkili olmaya başladı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Dogecoin Ekim ayında oldukça iyi bir performans sergiledi. Elbette bu performansın en büyük nedeni Elon Musk ve Twitter arasındaki anlaşmaydı. DOGE, bu dönemde %119 oranında güçlü bir yükseliş kaydetti.

Dogecoin 2021 yılının ilk döneminde oldukça iyi bir performans göstermesine karşın yılın geri kalanında sakin kaldı. 2022 yılında da piyasa koşullarına bağlı olarak hareketsiz kalan DOGE, nihayet yükseliş eğilimini güçlendirdi.

Uzmanlar ise 2022’nin son ayı için Dogecoin fiyat tahminini yayınladı.

Aralık 2022 Dogecoin Fiyat Tahmini

Haber hazırlanırken DOGE 24 saatte %1,26 oranında değer kaybetti ve 0,09886 dolardan işlem görüyordu. 24 saatlik işlem hacmi de %45 oranında düştü.

Aralık 2022 Dogecoin fiyat tahmini

Changelly’de yer alan uzmanlar ise Dogecoin fiyatının Aralık 2022’de 0,109989 dolara dokunabileceğini belirtti. Analistler 0,0989901 dolarlık düşük seviyeye dokunabileceğini belirtirken maksimum 0,109989 dolarlık seviyeyi öngörüyor.

Kripto devi FTX’in çöküşünün etkileri devam ederken, piyasadaki görünüm de olumsuz seyrediyor. Nitekim, Dogecoin bu eğilimi tersine çevirmeye çalışırken bir dayanak noktası da arıyor.

Elon Musk‘ın tweet’lerinin DOGE fiyatını yükselttiği bilinirken, 2023’te işler çok daha iyiye gidebilir. Sonuç olarak Dogecoin 2023 yılında çok daha geniş bir kullanım alanına ulaşma şansına sahip.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Watcher.guru

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?