Dogecoin 1 Dolar Mı Olacak? DOGE Alternatifi Green Bitcoin ve Scotty Balinaların Radarında

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Elon Musk’un favori coini Dogecoin’in işlem hacmi son 24 saatte yüzde 40 oranında arttı. Mevcut yükseliş bir gün öncesine göre yüzde 11’lik, bir hafta öncesine göre yüzde 49’luk bir artışı temsil ediyor. Piyasa faaliyetlerindeki bu artış, DOGE’nin güçlü bir boğa rallisinin eşiğinde olduğunu düşündürüyor.

Musk 2022 sonbaharında Twitter’ı devraldığında DOGE heyecanı yeni boyutlara ulaşmıştı. Musk’un açıklamaları sonucunda DOGE’nin fiyatı yüzde 100’ün üzerinde değer kazandı. O zamandan beri, bu tokenin X’e entegre edileceği konusunda spekülasyonlar yapılıyor.

DOGE’nin son zamanlardaki yükselişi, onun kripto ünlülerine bağımlı olmadığını gösteriyor. DOGE’nin bu yıl 1 dolarlık yeni tarihi zirvesine ulaşıp ulaşamayacağı sorusu, meme coin takipçilerinin moralini yükseltiyor. Piyasa momentumundaki genel artış ve altcoinlerin hız kazanmasıyla birlikte bu meme coin yakın zamanda bir çıkışa hazır olabilir. Yazım itibarıyla DOGE, 0.1267 dolardan işlem görüyor.

Ancak DOGE’nin meme coin piyasasında daha iyi performans göstermesi için Elon Musk ile olan karşılıklı bağımlılığını ortadan kaldırması ve belki de daha gerçek dünya uygulamalarına odaklanması gerektiğini düşünenler bulunuyor. Bu sayede daha fazla yatırımcının uzun vadeli portföylerinin bir parçası haline gelebilir. Meme coin piyasası yakın gelecekte keskin bir yükseliş yaşarsa DOGE, ön planda olan coinlerden biri olacak.

Sponsorlu içerik tarafından aktarılana göre, balinaların radarında DOGE alternatifi iki yeni proje var. Green Bitcoin (GBTC), Bitcoin fiyat tahminleri üzerinden kullanıcılarına kazançlar sunmayı planlıyor. Scotty The AI (SCOTTY) ise yapay zekanın gücünden faydalanarak piyasadaki dolandırıcılık hareketlerini yakalamayı amaçlıyor. Bu sponsorlu yazıda, projelerin detayları aktarılıyor.

Green Bitcoin (GBTC) – Kripto Sektöründe Yeşil Devrime Hazırlanan Proje

Green Bitcoin token satın alma, çevre dostu bir kripto para birimine yatırım yapmanızı sağlıyor. Bitcoin’in yoğun bir enerji tüketimi gerektirdiği biliniyor. Geçen yıl hazırlanan bir rapora göre, Bitcoin’in 2022 yılında küresel düzeyde İsveç’in yıllık tüketimine denk gelecek bir enerji tüketimi seviyesi oldu.

Bu nedenle Bitcoin’e yeşil bir alternatif sunan projelere olan talebin yüksek olması anlaşılabilir. Green Bitcoin’in (GBTC) yakın gelecekte kullanıma sunulacak. Bu durum, kripto dünyasında heyecan yaratıyor.

Green Bitcoin (GBTC), çevre odaklı teknolojisiyle öne çıkarken, Ethereum blok zincirini seçiyor. Ethereum’un Bitcoin’den daha az enerji tüketen bir ağ olması bu tercihin sebebi. Projenin temel amaçlarından biri, GBTC tokenini merkeziyetsiz borsalarda (DEX) başlatmak ve proje etrafında çevre sorunlarına duyarlı, aktif bir topluluğu bir araya getirmek.

Ek ödüller alabileceğiniz tamamen benzersiz bir oyun da platformda mevcut olacak. Kullanıcılar, Bitcoin’in değerinin hangi yönde hareket edeceğini tahmin ederek bahis oynayabilecekler. Güncel trendleri başarıyla yakalayanlar ek GBTC almaya hak kazanacak. Başka bir deyişle, sezgilerinize güvenerek daha fazla Green Bitcoin elde edebileceksiniz.

ERC-20 tokeni GBTC şimdiden 1,2 milyon doların üzerinde para toplamayı başardı. Zamanımızın en büyük sorunlarından biri olan küresel ısınmaya heyecan verici ve aynı zamanda eğlenceli bir çözüm sunduğundan bu başarısı tesadüf değil.

Green Bitcoin Token incelemek için tıklayın.

Scotty The AI (SCOTTY) – Merkeziyetsiz Borsa Planıyla İlgi Toplayan Yeni Meme Coin Projesi

Scotty The AI token satın almak, güvenlik konusuna önem veren bir kripto topluluğunun parçası olmanızı sağlıyor. Proje, yapay zeka ve blok zinciri teknolojisini birleştirmesi nedeniyle büyük bir potansiyele sahip. Gündemde yer alan ICO’su ve zengin yol haritası ile dikkat çekiyor.

Yeni oluşturulan bu proje, kripto para birimleri için gerçek bir yol gösterici olmayı amaçlıyor. Blok zincirini yapay zeka ile birleştirerek dijital yatırımda yeni yönlere kapı açıyor. Yapay zekanın algoritması tüm işlemleri, hashtag’leri ve blokları işliyor. Ayrıca dolandırıcılığı, farklı şüpheli işlem türlerini ve ağ anormalliklerini de tespit ediyor.

Çoğu meme coinin aksine Scotty the AI, pratik kullanımlar sunuyor. Scotty Swap, token alım satımını sağlayan, kullanımı kolay bir platformu olacak. Ekip, yapay zekayla desteklenen Scotty Swap’ta token değişimi için üst düzey güvenliğin sağlanacağını söylüyor. İşlemlerin maksimum kâr için özel olarak optimize edileceğini de belirtiyor.

Scotty Chat’te kripto para birimleri hakkında sohbet edebilir, analizlere erişebilir ve dijital para dünyasını keşfedebilirsiniz. Scotty Chat, kripto pazarının tüm ayrıntılarına dair benzersiz bir bakış açısı sağlayacak. Hem yeni hem de deneyimli yatırımcılar için çok yararlı bir araç haline gelecek. Yapay zeka sayesinde kripto dünyasındaki en son haberleri Scotty the AI’nın yardımıyla takip edebilirsiniz.

Scotty the AI ekibinin oluşturduğu yol haritası, ekosistemin genişletilmesi, halka arzlar, token üretimi ve stratejik ortaklıklar gibi gelişmeleri vadediyor. SCOTTY tokeni, geleneksel yatırımlardan daha fazlasını isteyenlere ve kripto evreninin inovasyon sınırlarını zorlamak isteyenlere öneriyorlar.

Ayrıca bol miktarda ödül vadeden ön satış sırasında bile SCOTTY tokenlerini stake etme fırsatı var. Satın alınan tokenler, ön satışın bitiminden sonraki 7 gün içinde talep edilebiliyor. Daha sonra sözleşmenin süresi uzatılıp, pasif gelir artırılabilir.

Scotty The AI Token incelemek için tıklayın.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Scotty The AI, Green Bitcoin
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?