Aralık 31, 2021

Dev Kripto Borsası Düzeltme Sırasında Bu 2 Altcoin’i Listeledi!

Kripto borsası devi Crypto.com (CRO), dijital varlık piyasası yaygın bir gerileme yaşamaya devam ederken, iki merkezi olmayan finans (DeFi) altcoin’i için destek ekliyor.

Bir blog gönderisinde yaptığı açıklamaya göre, Singapur merkezli borsa platformu, stablecoin borsası Curve Finance (CRV) üzerine inşa edilmiş Ethereum tabanlı bir protokol olan Convex Finance’i (CVX) ve Avalanche üzerine inşa edilmiş otomatik piyasa yapıcı (AMM) ve merkezi olmayan borsa (DEX) Trader Joe’yu (JOE) listeleyeceğini duyurdu.

Convex, Curve Finance borsasında likidite sağlayıcılarını ve CRV paydaşlarını para çekme veya minimum performans ücreti talep etmeksizin ödüllendiren bir platformdur. Yerel hizmet tokeni CVX, Curve’nin likidite havuzu kazançlarından bir pay almak ve CVX yönetimine oy vermek için Convex Finance’te stake edilebilir.

CoinGecko verilerine göre CVX, yazım sırasında yüzde 5 artışla 45,67 dolardan el değiştiriyor ve üç gün önce ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan < doların yaklaşık yüzde 14 altından işlem görüyor.

Token takası ile borç verme ve kaldıraçlı alım satım gibi merkezi olmayan değişim hizmetlerini birleştiren bir platform olan TraderJoe, yakın zamanda ABD merkezli kripto devi Binance’den destek alarak fiyatında yüzde 17’lik bir artış yaşamış ve 2,17 dolardan 2,62 dolara kadar yükselmişti.

Yerel yönetim tokeni JOE, platformun gidişatı konusunda oy vermek için kullanılabilir ve ayrıca protokol ödüllerini almak için de kullanılabilir.

Listeleme sonrası TraderJoe 2,31 dolara kadar yükseldi. O zamandan beri düzeltme yaşayan altcoin, yazım sırasında 2,17 dolardan işlem görüyor.

Crypto.com geçtiğimiz ay ikonik Los Angeles spor stadyumunun isim hakları için 700 milyon dolarlık büyük bir miktar ödedikten sonra ana akımda tanınırlığını arttırmıştı. Artık statyum Crypto.com Arena olarak anılıyor.

Crypto.com, ne CVX ne de JOE’nin Amerika Birleşik Devletleri veya Singapur’daki müşteriler için mevcut olmayacağını belirtiyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.