Şubat 8, 2022

Dev Balinalar Yükselişi Beklenen Bu Metaverse Coin’i Topluyor!

En büyük Ethereum (ETH) balinalar hafta sonu boyunca, analistler tarafından yükselişi beklenen popüler bir oyun altcoin’ine yatırım yaptı.

Bir balina izleme platformu olan WhaleStats’tan alınan veriler, Axie Infinity’nin (AXS) geçtiğimiz hafta sonu 24 saatlik belirli bir süre içinde en büyük 1.000 ETH cüzdanı arasında en çok işlem gören token olduğunu gösteriyor.

WhaleStats ayrıca birkaç büyük Ethereum balinasının milyonlarca dolar değerinde AXS’yi yuttuğunu da gösterdi.

WhaleStats’a göre kripto topluluğunun da aşina olduğu bir isim olan “Light” takma adlı üçüncü en büyük Ethereum balinası, tek bir işlemde, işlem sırasında 2.46 milyon dolardan fazla değere sahip 40.000 AXS satın aldı.

18. en büyük ETH balinası ise Cumartesi günü yaklaşık 2.25 milyon dolar değerinde 40.000 AXS satın aldı. Pazar günü yine aynı balina 11.23 milyon dolar değerinde 174.000 AXS satın aldı.

Axie Infinity, blok zincirine dayalı bir ticaret ve savaş oyunudur. Kısmen oyuncular tarafından sahip olunan ve işletilen oyunda, kullanıcıların dijital koleksiyonları toplamasına, üretmesine, yükseltmesine, savaşmasına ve takas etmesine izin verilir.

Projenin yerel tokeni olan AXS, yazım sırasında 64,29 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 37. sırada bulunan kripto varlığı, son yedi gün içinde yaklaşık yüzde 22 değer kazandı.

Altcoin Sherpa takma adıyla bilinen popüler bir kripto analisti, metaverse coin’in fiyatının daha da artacağını tahmin ediyor.

“AXS: Bu oldukça iyi görünüyor. Bunun 80 dolar civarına çıkacağını ve sonra geri çekileceğine inanıyorum.”

Kaynak:  Altcoin Sherpa/Twitter

Şu anda ise blockchain ölçekleme çözümü Polygon‘un yerel token olan MATIC, AXS’yi tahtından indirdi ve WhaleStats’a göre en iyi 1000 ETH cüzdanı arasında en çok işlem gören varlık haline geldi.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : TheDailyHodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.