Şubat 7, 2022

Roket Kalkıyor! Ünlü Oyun Altcoin’i Yukarı Doğru Bir Sıçramaya Hazırlanıyor!

Axie Infinity (AXS) fiyatı, bu hafta yeni bir alanın kilidini açmayı başardı ve potansiyel olarak %16’lık bir yükseliş sağlama eğilimine oldukça hazır görünüyor. Boğalar 72 dolar civarında bir test gerçekleştirirken, 73.62 dolar kırılması muhtemel görünen önemli bir seviyeyi temsil ediyor. O seviyede gerçekleştirilecek bir kırılma, 55 günlük basit hareketli ortalamayı (SMA) 77 dolar civarında bir desteğe çevirerek AXS fiyatının daha da hızlı yükselmesine yardımcı olacak.

AXS Boğaları Bazı Alanları Devirmeye ve Yükselişe Hazırlanıyor

Ünlü oyun altcoin’i Axie Infintiy (AXS), geçtiğimiz Cuma gününden bu yana kazancını %46’ya yakın arttırdı ve bu hafta minumum %16’lık bir kazançla, toplamda %50’nin üzerinde bir yükselişi gerçekleştirmek istiyor. Boğalar, 73.62 dolar seviyesini test ettikten sonra bunu başarmaya hazır görünüyor ancak önceden biraz ‘kar alma’ satışlarıyla karşı karşıya kalabilir. Göreceli Güç Endeksi (RSI) biraz fazla ısınmış gibi görünüyor, bu da geçici bir düşüşle boğaların güç toplaması için bir soğuma alanı sunmasına yardımcı olabilir.

Axie Infinity (AXS) fiyatının önce gerçek 73.62 dolar direnç seviyesiyle yüzleşmesi gerekecek ve mevcut geri çekilme uzun vadeli ticarete yeniden girme fırsatı sunduğu için bunun üzerine çıkabilir.

Bununla birlikte, 77 dolarlık direnç, onu sınırlayan 55 günlük SMA ile ağır görünüyor. Bu haftanın ilerleyen saatlerinde bir kırılma, 55 günlük SMA’yı desteğe dönüştürecek ve 85.25 doları yakalayacak bir yükseliş tetikleyicisi görevi görecek. Bu önemli bir tarihsel seviye ve aylık R1 de güçlü bir direnç seviyesini temsil ediyor. Ancak böyle bir ralli, halihazırda rezerve edilmiş olan %46’lık kazanımların üzerine muhtemelen %16’lık bir kazanım daha getirecektir.

Alternatif olarak, mevcut reddin çok büyük olduğu kanıtlanabilir ve aylık pivota doğru 65,13 dolarda önemli bir düşüş yaşanabilir. Daha düşük bir kırılma, mevcut kazançların yaklaşık yarısını silecek olan 60.36 dolara doğru bir baskı görebilir. O zaman risk 51,90 dolara doğru tam bir çöküş olacaktır.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.