Şubat 21, 2022

Dev Balina 47 Milyar Dolarlık Meme Coin Aldı: Seçimi Hangisi Oldu?

  • Shiba Inu token önemli bir indirimle işlem görürken, 116 milyar dolarlık SHIB’i bulunan balina pozisyonunu güçlendiriyor.

WhaleStats’ın yakın zamanda yayınladığı verilere göre, şu anda 100 milyon dolardan fazla Shiba Inu (SHIB) elinde bulunduran anonim bir Ethereum balinası, 47 milyar SHIB token’ı (işlem sırasında 1.2 milyon dolar değerinde) daha satın aldı ve token’ın yatırımcıları arasında en büyük holder’lardan biri haline geldi.

İşlem sayfasına göre, bu balina büyük alımı yazım saatinden on dört saat önce gerçekleştirdi ve şu anda elinde 116 milyon dolar değerinde SHIB tutuyor. Ethereum balinaları arasında 15. sırada bulunan cüzdanda; Shiba Inu’ya ek olarak Adidas, Twitter ve YouTube ile ilgili 600 milyon dolar değerinde farklı token’lar bulunuyor.

Balinanın portföyünün yüzde 15’i, Polygon (MATIC), Ethereum (ETH), Sandbox (SAND) ve diğer pozisyonları içeren 186 milyon dolar değerindeki “Diğer tokenlerden” oluşuyor.

Balinanın en büyük pozisyonu, şu anda yaklaşık 500 milyon dolar değerinde olan Adidas Metaverse’de bulunuyor. Cüzdan şu anda iyi performans gösteriyor ve değeri birkaç gün içinde 610 milyon dolardan 1.1 milyar dolara yükselmiş durumda.

Shiba Inu’nun pazar performansı

Kripto para piyasası düşmeye devam ederken, Shiba Inu gibi daha küçük altcoinler, son 10 günde önemli bir düşüş gözlemlenmeden, aşağı yukarı yeterli piyasa hareketi gösteriyor.

Daha önce de diğer kripto para birimleri küresel risk kaybının neden olduğu hem finansal hem de dijital varlık piyasalarındaki kan banyosundan kurtulmaya çalışırken Shiba Inu, şu anda içinde bulunduğumuz kripto para piyasası düzeltmesi yaşamadan önce beklenmedik yüzde 50’lik bir fiyat artışı yaşamıştı.

Yazım sırasında Shiba Inu, genel kripto piyasası kırmızılar içinde olmasına rağmen son 24 saatte yüzde 2’lik bir fiyat artışıyla 0.000025 dolardan işlem görüyor. Meme token’ın yerel dibi, şu anda varlık için güçlü bir destek bölgesi olarak kabul edilen 0.00002 dolarda bulunuyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : u.today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.