Mart 18, 2024

DeeStream (DST) Satış Öncesi Tahminlerle Tether (USDT) ve USD Coin (USDC) Yatırımcılarını Büyülüyor: Bitcoin (BTC) Rallisi Devam Ediyor

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Tether (USDT) ve USD Coin (USDC) gibi stabilcoin sahiplerinin bir tokena yatırım yapması, stabilcoinlerinde bulunan %10 – %15 yıllık yüzde getiriyle daha az ilgilendikleri ve gelecekteki büyük piyasa kazançları için portföylerini çeşitlendirmek istedikleri anlamına gelir.

Yeni proje geleceği belirsiz olan DeeStream (DST) projesi ikinci aşamada ve 0,055 dolar olarak fiyatlandırılarak kullanıcılara gelecekte proje başarılı olabilir hayatta kalabilirse kazanç fırsatı sunabileceği iddia ediliyor. Yeni platform, canlı akışın çalışmasına izin verecek ve kullanıcılar ayrıca DST token satın alma, yatırım yapma ve piyasa artışı gerçekleştiğinde büyük yatırım getirisi elde etme şansına sahip olacak. Bu stabilcoin sahiplerinin her ikisi için de DeeStream (DST), kullanıcıların merkezi olmayan, yönetilen bir platformda ticaret yapmalarına olanak tanıyacak. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, risk bulunuyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Tether (USDT), stabilcoin piyasa tokenı

Tether (USDT) şu anda 0,9996 dolardan işlem görüyor, sabit kalıyor ve zaman zaman yükselip düşüyor. Token, 103 milyar dolarlık toplam piyasa değeri ve %0,05’lik artışla piyasada üçüncü sırada yer alıyor. Tether (USDT), Meksika ve Avrupa gibi dünyanın diğer bölgelerinde gerçek zamanlı piyasa fiyatı olan dolar üzerinden kullanıma sunulmadan önce Amerika Birleşik Devletleri’nde faaliyet göstermeye başladı.

Tether (USDT) kriptosu çoğunlukla, çoğu kullanıcının yatırımlarını alan büyük kripto oynaklığının ortasında kullanıcıların tokenlerinde istikrar yaşamalarına izin vermeye odaklanmıştır.

USD Coin (USDC) sahipleri 100X projeksiyonlarına giriyor

DeeStream (DST) sahipleri için bu yeni sonuç, yükseliş piyasası geldiğinde herkesin büyük faydalar elde etmesinin bir yolu haline gelecektir. Bitcoin (BTC) yarılanması yolda ve token sahipleri varlıkları konusunda olumlular, ancak DeeStream (DST) web3 kripto ekosisteminde bir altcoin aracı haline geldi. Şu anda 1,00 dolardan işlem gören USDC Coin (USDC), sahiplerinin yeni bir düşük maliyetli tokena yatırım yapmalarına ve yatırımlarından en iyi şekilde yararlanmalarına olanak tanıyacak.

DeeStream (DST) akış ekosisteminde devrim yaratmak istiyor

Sponsorlu içerik göndericisine göre piyasa sahipleri, yeni token satış öncesi ticareti kolonileştirirken DeeStream’in (DST) piyasaya sürülmesini dört gözle beklediği iddia ediliyor. Şu an itibariyle Stablecoin sahipleri, bu yeni projeyi inceliyor ve araştırıyor. Platformlar, canlı yayın ekosisteminde yaptıkları devrimle, merkezi olmayan canlı yayınların yasal hakları ihlal etmeden gerekli konuşma özgürlüğüyle geliştiği bir sistem inşa edecek. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, risk bulunuyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

İçerik göndericisine göre token sahiplerinin piyasada çok fazla harcama yapma endişesi duymadan işlem yapabilecekleri uygun fiyatlı bir altcoin aradıkları artık çok uzak değil. Şu an itibariyle, canlı yayın ekosistemi 2024 yılında 160 milyar dolar değerinde ve büyümesinin 2027 yılında 247 milyar dolara ulaşması bekleniyor.

DeeStream (DST) tokeni resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski taşımaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : DeeStream
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?