Sponsorlu İçerik
Ocak 27, 2024

DeeStream (DST) Ön Satışının Birinci Aşamasını Başlattı, Polygon (MATIC) ve Monero (XMR) Yatırımcıları Araştıyor

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre, erken yatırımcılar için ön satış yatırım fırsatları avantajlıdır çünkü tokenlar genellikle borsalarda listelendiklerindeki gerçek piyasa değerlerinden daha düşük bir fiyata sunulur. Bu, token fiyatları ön satış sonrasında yükselmeye devam ederse yatırımcıların büyük karlar elde edebileceği anlamına gelir. 2024’te, merakla beklenen bir ön satış yeni başladığı iddia ediliyor. DeeStream (DST), merkezi olmayan bir canlı video yayını platformu, Monero (XMR) ve Polygon (MATIC) yatırımcıları arasında bu umut verici projede erken pozisyonlar alan ilk kişiler oldukça konuşulan bir konu haline geleceği söyleniyor. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski bulunuyor.

Polygon (MATIC) Sahipleri Yoğun Dalgalanmalarla Başa Çıkıyor

Polygon (MATIC) geçtiğimiz ay kripto agregatörü CoinGecko’ya göre %30 değer kaybetti ve 15 Ocak’ta 0.85 dolar olan fiyatının düşüş trendini sürdürdü. Polygon (MATIC) fiyatları, iflas eden kripto kreditörü Celsius’tan gelen sürekli likidasyonlarla birlikte 24 saatte en düşük 0.71 dolara kadar düştü.

Bu haftanın başlarında, sıkıntılı kreditörün 23 milyon Polygon (MATIC) tokenini Binance merkezi borsasında imha etmek için gönderdiği bildirildi ve bu durum fiyatların düşüş eğilimini sürdürmesine neden oldu. Polygon (MATIC) sahipleri, yeni proje DeeStream (DST) gibi projeleri araştırıyor.

Finlandiya Ulusal Soruşturma Bürosu Monero’yu (XMR) Çözebildi mi?

Finlandiya yayını MTV Uutiset, Keskusrikospoliisi veya Finlandiya Ulusal Soruşturma Bürosu’nun, gizlilik odaklı kripto para birimi Monero (XMR) ile ilgili işlemleri takip etmeyi başardığını bildirdi. Ancak, bu, kullanıcının işletim güvenliğindeki hatalar nedeniyle mümkün oldu, Monero’nun (XMR) kendisinin “çözülmesi” değil.

Monero (XMR), bu yazının yazıldığı sırada geçtiğimiz birkaç ay boyunca 150 ile 165 dolar arasında yatay bir şekilde işlem gördü ve hafif bir düşüş eğilimi gösterdi.

DeeStream (DST) Web3 + Yayıncılığı 1. Aşama Ön Satışla Sunuyor

Sponsorlu içerik göndericisine göre DeeStream (DST), piyasanın seçkin analistlerinin dikkatini çeken ilk blockchain destekli Web3 içerik yayını platformunu olabileceği iddia ediliyor. Bu platform, yayıncıların ve içerik oluşturucuların benzeri görülmemiş bir etkileşim sağlamasına, çeşitli gelir akışları yaratmasına ve anlık, sorunsuz fon transferlerinin keyfini çıkarmasına olanak tanıyacağı söyleniyor. Sansürden bağımsız olarak, DeeStream geniş bir içerik yelpazesi yayınlamak için bir sığınak sağlıyor. İçerik oluşturucular artık YouTube ve Twitch gibi merkezi sağlayıcıların insafına kalmayacağı söyleniyor. Başarıl olacağı kesin değildir, projesine ve ekibine güvenmediğiniz projelerde işlem yapmaktan kaçının.

İçerik göndericisine göre DeeStream (DST), 250 milyar dolarlık küresel canlı yayın manzarasını altüst etmeye hazırken, proje ekibi DeeStream’in değerinin 2024’teartacağını söylüyorlar, başarısızda olabilir, risk bulunuyor.. Ve, DST tokenlarının altı aşamalı ön satışının 1. aşamasında 0.035 dolarlık indirimli bir fiyattan başladığı söyleniyor, ekibine göre 2024’te başarılı olabilirse kazanç sağlama potansiyeli olabileceği iddia ediliyor. Kesin değildir.

Sponsorlu içerik göndericisi DeeStream (DST), canlı yayın endüstrisinin önemli bir kısmını ele geçirmek için iyi bir değer gibi görünüyor ve bu yıl takip edilebilir bir proje olabileceği iddia ediliyor. Ekibine göre, her şey eşit olduğunda, DeeStream’in (DST) bu yıl Monero (XMR) ve Polygon (MATIC)’i fiyat artışında geride bırakacağına inanıyor. Proje başarısız olabilir, yatırım kayıp riski taşımaktadır.

DeeStream (DST) tokeni incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : DeeStream
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?