Ocak 29, 2024

Yayıncılığın Geleceği mi? DeeStream (DST) Ön Satışını Başlatırken Polygon (MATIC) ve Litecoin (LTC) Sahipleri Projeyi Araştırıyor


Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre, önümüzdeki birkaç ay içinde, yayın endüstrisinin seyrini değiştirecek bir yenilik piyasaya sürüleceği söyleniyor, belirsizdir. Geleceği belirsiz olan DeeStream (DST) ön lansman aşamasında olduğu için, bu platform, yayın endüstrisinin genel satışlarını artıracak ve kullanıcı tabanını genişleteceği söyleniyor. Dünya çapında erişim sağlayarak daha az ücret talep eden DeeStream (DST)’in, yayın endüstrisinin geleceği ve 2024 yılında başarılı olabilecek mi? Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski taşımaktadır.

Polygon (MATIC), piyasa düşerken kendini dengelemekte

Piyasa değeri bakımından 14. sırada yer alan Polygon (MATIC), piyasa kayıpları arasında istikrar kazanıyor. Piyasa değerinde %2,02’lik bir artışla Polygon (MATIC), kripto piyasasında toplam 7.6 Milyar Dolarlık bir piyasa değerine sahip. Dikkatli bir gözlem sonrası, Polygon (MATIC)’in, token başına değerini artırmak için boğa rallisine hazırlandığı açık.

Polygon (MATIC) sahiplerine, token tutmaları ama risklerini çeşitlendirmeleri tavsiye ediliyor. Ayrıca, Polygon (MATIC)’in Polygon (POL)’a yükseltme geçirdiği ve bu durumun gün sonunda Polygon (MATIC) için artış anlamına gelebileceği de dikkate değer.

Litecoin (LTC) sahipleri fiyat tahmininde güven kaybediyor

Yazı yazıldığı sırada, Litecoin (LTC), token başına 67,61 Dolar’dan işlem görüyor. Yaklaşık %4,93 kaybettikten sonra, Litecoin (LTC) piyasa düşüşünden etkilenmemiş gibi görünüyor. Litecoin (LTC), piyasa değeri bakımından 19. sırada yer alıyor ve toplam piyasa değeri 5 Milyar Dolar. Günlük işlem hacminde 4 Milyon Dolarlık bir artışla Litecoin (LTC), artan işlemler ve hash oranlarına tanıklık ediyor.

Analistler, 2024’ün ilk çeyreğinde 100 Dolarlık başlangıç piyasa fiyatı tahminiyle, tokenin tersine dönme eğilimi gösterdiğini belirttiler. Litecoin (LTC) düşüş eğilimli bir piyasa görünümüne sahip olmasına rağmen, teknik göstergeler boğa eğilimli bir önyargıya işaret ediyor. Yatırımcılar için, Litecoin (LTC) ile alım baskısı, jetonun seviyelendirilmesi ve kripto jetonunda istikrara kavuşturulmasını henüz sağlamadı.

DeeStream (DST) avantajları

Sponsorlu içerik göndericisine göre, geleceği belirsiz olan DeeStream (DST), tüm içerik üreticileri için bir yayın servisi platformu kuracağı iddia ediliyor. DeeStream (DST)’in benzersiz özellikleri arasında anında ödeme yapma kapasitesi ve yayın yaparken para kazanma yeteneği olacağı söyleniyor. DeeStream (DST) kullanarak bir yayıncıysanız, izleyicilerin bahşiş olarak verdiği Dee hediyeleri ve paketlerinden para kazanabilirsiniz. Bunların hepsi anında nakde çevrilebilir ve ödemenizi herhangi bir gecikme olmadan hemen alabilirsiniz. İlk türünün örneği olarak, DeeStream (DST) ön satışa başladıktan sadece birkaç gün sonra sosyal statü kazandığı iddia ediliyor. Yatırım kayıp riski taşıyor, projesine ve ekibine güvenmediğiniz projelerde işlem yapmaktan kaçının.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

İçerik göndericisine göre DeeStream (DST)’in ana token , platformun yerel tokeni olacak. DeeStream (DST) sahipleri, yayın platformunun yöneticileri olacak. Bir token sahibi olarak, yayın hizmetine özellikler eklenmesini veya çıkarılmasını önerme hakkına sahipsiniz. Yükseltmeler önerildiğinde, tüm DeeStream (DST) sahipleri söz konusu yükseltme hakkında oylama yapacak. Ekibi, bu yönetim biçiminin, kullanıcı deneyimi veya isteklerini kaybetmeden protokolleri yükseltmek için en iyi yol olduğunu belirttiler. Geleceği belirsizdir.

Sponsorlu içerik göndericisi DeeStream (DST) şu anda ilk ön satış aşamasında token başına 0,035 Dolar’dan satılmaktadır. Ömür boyu likidite kilidi ile yatırımcılar çekme olaylarına karşı korunacağı iddia ediliyor. DeeStream (DST) ile tüm ön satış yatırımcıları, tokeni tuttukları sürece platform ücretlerinin gelir payını kazanacakları söyleniyor. Kesin değildir, proje başarısız olabilir ve risk taşımaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

DeeStream (DST) tokeni incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : DeeStream
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?