DeeStream (DST), Ethereum (ETH) ve Binance Coin (BNB) ile Kazançları Artırırken, Ripple (XRP) ve Cardano (ADA) Takip Ediyor

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Kripto alanı, dijital yaşamın farklı yönlerine yaklaşan (ve geliştiren) etkileyici projelerle doludur. İşlemlerin verimliliğini artırmaktan daha fazla sorumluluk sağlamaya kadar, blockchain teknolojisinin ilginç uygulamaları mevcuttur ve bu durum şeyleri daha da iyi hale getirir.

Sponsorlu içerik göndericisine göre, ilk merkezi olmayan yayın platformu olmayı amaçlayan DeeStream (DST)‘tir. Fakat proje geleceği belirsizdir. Bunun öncesinde, Şubat sonunda Ethereum (ETH), Binance Coin (BNB), Ripple (XRP) ve Cardano (ADA)’yu gözden geçiriyoruz.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Yüksek Moralli Ethereum (ETH) Sahipleri

Ethereum (ETH) yatırımcılarından daha mutlu olan pek çok insanı bulmak zor olacaktır. Şubat sona ererken, Ethereum (ETH) ay başına kıyasla 1000 doların üzerinde bir iyileşme kaydetti. Token bu ay %60’ın üzerinde kazanç kaydetti ve bu ay içinde 3500 dolara kadar yükseldi.

Daha da iyisi, Ethereum (ETH) henüz momentum kaybetmedi. Hala önemli ölçüde büyüyebilir ve bunu Mart ayında yapması bekleniyor. Mevcut trendine göre, Ethereum (ETH) gelecek ay 5000 dolara kadar çıkabilir. Kesin değildir.

Binance Coin (BNB) Etkileyici Bir Yükseliş Görüyor

Şubat ayının başında Binance Coin (BNB) fiyatı 299 dolardı. Yaklaşık dört hafta sonra, Binance Coin (BNB) yazılımın bu sıralar 406,85 dolar seviyesinden işlem görüyor. Ayrıca ay içinde yaklaşık 420 dolarlık bir seviyeye ulaştı. Toplamda, Binance Coin (BNB) son bir ay içinde %31’lik bir artış gördü.

Ripple (XRP) İçin Küçük Kazançlar

Ripple (XRP), bu listedeki diğer tokenlara kıyasla daha az etkileyici olsa da yine de iyi iş çıkarıyor. Ocak ayının sonunda 0,4938 dolarlık fiyatına kıyasla, Ripple (XRP) yazı yazıldığı sırada 0,6081 dolardan işlem görüyor. Ripple (XRP), son haftada %10, son bir ayda ise %18 ek kazanç sağladı.

Şubat Ayında Cardano (ADA) için %30 Kazanç

29 gün öncesine geri dönersek, Cardano (ADA) birim başına 0,4997 dolar değerindeydi. O zamandan beri iyileşti ve yazı yazıldığı sırada Cardano (ADA) birim başına 0,6780 dolardan işlem görüyor. Şubat ayının son haftasında Cardano (ADA) %12,75 kazandı.

Ön Satış Aşamasında DeeStream (DST) İçin Etkileyici Bir Koşu

Sponsorlu içerik göndericisine göre geleceği belirsiz olan DeeStream (DST), merkezi olmayan bir içerik paylaşım platformudur. Daha fazla şeffaflık sağlar, ödemeler için kripto paraları kullanır ve daha düşük ücretler alır. Aynı zamanda, platformda yayıncılar daha fazla özgürlüğe sahip olur ve fonları anında alabilirler. Fakat geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski taşımaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Şu anda ön satışta olan DeeStream (DST), gerçek dünya kullanımı nedeniyle kripto alanının dikkatini çekmektedir. DeeStream, birim başına 0,04 dolarlık bir fiyatla gelir. Başarılı olup olmayacağı belirsizdir.

İçerik göndericisine göre DeeStream (DST), şeylerin düzgün olduğundan emin olmak için denetlendiği iddia ediliyor. Proje, takım tokenlerini boşaltmayı önlemek için 1.000 gün boyunca sınırlamıştır. Fakat kesin değildir, dikkatli olunmalıdır.

DeeStream (DST) tokeni incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski taşımaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : DeeStream
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?