Ocak 30, 2024

DeeStream (DST) Başarılı Olabilir mi? Solana (SOL) ve Toncoin (TON) Yatırımcıları Projeyi Araştırıyor


Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre Solana (SOL) ve Toncoin (TON) piyasaya sürüldükleri zamandan beri birçok yatırımcı çekti. Birçok kişi milyonlarca, daha fazlası binlerce dolarlık kar elde etti. Buna verimli bir alan diyebiliriz. Solana (SOL) ve Toncoin (TON) yatırımcıları, paralarını farklı bir pazara, geleceği belirsiz olan Deestream (DST) piyasası hakkında bilgi ediniyorlar. Solana (SOL) yatırımcıları için takip edilebilir bir proje olabileceği söylenirken, Toncoin (TON) yatırımcıları da bu fikir üzerinde düşünmektedir. Başarılı olabilir ve ekibi sadık kalabilirse Deestream (DST) yayına girmeye hak kazanabilir. Geleceği belirsizdir ve yatırım kayıp riski taşımaktadır.

Solana (SOL) Yükselişte

Solana (SOL), yukarı yönlü hareketini sürdürmek için her şeyi doğru yapmak gibi görünüyor. Geçen hafta %19’dan fazla ve son 24 saatte %6’dan fazla artarak mevcut değeri 101.27 dolara ulaştı. Geçen aya göre hala %1 daha az olsa da, yavaşlama belirtisi göstermeyen yörüngesi umut verici.

Toncoin (TON) Toparlanmaya Çalışıyor

Toncoin (TON), hayal kırıklığı yaratan bir ay geçirmek zorunda kaldı. Şu anda 30 gün öncesine göre %7 daha az ve mücadelesine rağmen, geçen haftaki benzer bir rakama işlem görüyor. Toncoin’in (TON) mevcut fiyatı 2.11 dolar, 24 saat öncekiyle aynı.

Deestream (DST) Yolu

Sponsorlu içerik göndericisine göre geleneksel TV tüketimi azalmaya devam edecek. Bu arada, geleneksel TV tüketimi önümüzdeki yıllarda daha da azalacak. İnsanların daha fazla sayıda geleneksel TV yerine yayın sitelerini izlemeyi tercih edeceği ve bu durumun içerik oluşturma için tüketici pazarında bir artışa yol açacağı bekleniyor. Canlı yayın ekosisteminde blockchain teknolojisinin tanıtılmasıyla, karlı bir girişim bekleyebilirsiniz. İşte burada Deestream (DST) devreye girebilecek mi? Projesine ve ekibine güvenmediğiniz projelerde işlem yapmaktan kaçının. Yatırım kayıp riski bulunuyor.

İçerik göndericisine göre Deestream (DST), içerik oluşturucuları izleyicileri bağlayan merkezi olmayan bir canlı yayın platformudur. Youtube, Facebook Live ve Twitch gibi işlev görür, ancak eklenen blockchain teknolojisiyle daha iyi olabileceği söyleniyor. Sadece 0.035 dolardan, geleceği belirsiz Deestream (DST), hem Solana (SOL) hem de Toncoin (TON) için takip edilebilir bir proje olabileceği iddia ediliyor ve ömür boyu likidite kilidi ve toplam 300 milyon token piyasa arzı ile değerinin yüksek seviyelere çıkıp çıkmayacağı merak ediliyor.

DeeStream (DST) tokeni incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : DeeStream
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?