Temmuz 10, 2024

Coinbase’ten Altcoin Listeleme Atağı: İşte O Coin’ler

Coinbase, Almanya'daki kullanıcılarına yönelik hizmetlerini genişleterek üç yeni token listelemesini duyurdu.


Coinbase, Almanya’daki kullanıcılarına yönelik hizmetlerini genişleterek üç yeni token listelemesini duyurdu. Borsa; BLAST, ZRO ve CORECHAIN’i içeren üç varlığı listeledi.

Coinbase Assets’in bir X paylaşımında platformun stratejik adımını detaylandırarak, “BLAST, ZRO ve CORECHAIN artık Almanya’daki kullanıcılarımız için erişilebilir.” ifadesi kullanıldı.

Yeni tokenların işlem özelliklerini detaylandıran Coinbase, kullanıcılarını uygulamalarını güncellemesini tavsiye etti. Bu hizmetleri kullanmak için Coinbase, iOS ve Android uygulamalarını kullanılmalıdır. Yeni listelemeyle birlikte kullanıcılar, hesaplarına giriş yaparak BLAST, ZRO ve CORECHAIN tokenlarını alabilir, satabilir, dönüştürebilir, gönderebilir, alabilir veya saklayabilirler.

Almanya’da kripto para piyasası Alman hükümetinin agresif Bitcoin satışları nedeniyle baskı altında kalmaya devam ediyor. Son birkaç gün içinde hükümet yaklaşık 1 milyar dolar değerinde Bitcoin sattı, bu da kripto piyasasını önemli ölçüde etkiledi. Hükümetin son zamanlarda 305 milyon dolarlık Bitcoin geri alımı, Bitcoin’in belirgin düşüşlerden toparlanmasına yardımcı oldu, ancak kripto para hala 59.000 dolar civarında seyrediyor.

Coinbase’in bu son hamlesi, Almanya’nın satış çılgınlığının etkilerini dengelemeyi amaçlıyor. Alman müşterilerine yeni ticaret fırsatları sunarak, Coinbase piyasa heyecanını yatıştırmayı ve yatırımcı hissiyatını yükseltmeyi hedefliyor.

BLAST, bir Ethereum Katman 2 çözümü olan Blast’ın yerel tokenıdır. Bu yazının yazıldığı sırada, BLAST 0.01533 dolar seviyesinde işlem görmekte ve günlük olarak %0.34’lük hafif bir düşüş yaşamakta. Ancak, token son 7 gün içinde %19.29 ve son 30 gün içinde %26.81’lik düşüşlerle dikkat çekti.

LayerZero, ZRO’nun yerel yönetim tokenı olduğu bir omnichain birlikte çalışabilirlik protokolüdür. ZRO tokenı, son bir günde %5’ten fazla bir artış göstererek 3.99 dolar seviyesinde işlem görmektedir. Ancak, token son bir ay içinde %2.12’lik hafif bir düşüş yaşamış olmasına rağmen haftalık olarak %0.6’lık küçük bir artış göstermiştir.

Core Chain, Bitcoin destekli, EVM uyumlu bir katman bir blok zinciridir; CORECHAIN, ağın hizmet ve yönetim tokenıdır. Şu anda, token 1.13 dolar civarında işlem görmekte olup, 24 saatlik işlem hacmi 75 milyon dolardır.

Kaynak : CoinEdition

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?