Şubat 24, 2023

Coinbase Duyurusu Bu Altcoin’e Yaradı: Fiyat Fırladı Gitti!

ABD’nin önde gelen kripto para borsası Coinbase, dün yaptığı duyuruda Ethereum katman-2 ağının test aşaması olan “Base’i” başlattığını duyurdu. Coinbase tarafından sunulan yeni ağ ile daha hızlı ve daha uygun fiyatlı bir blockchain çözümü hedefleniyor.

Altcoin Coinbase'in Duyurusunun Ardından %100 Yükseldi!

Kripto borsası, geliştiricilerin uygulama oluşturmasını ve Global ürünlerine bağlanmasını kolaylaştırmayı amaçlıyor. Coinbase katman 2 Tabanı, Optimism ($OP) ağı tarafından geliştirilen bir katman 2 ağ çözümü olan OP Stack üzerinde çalışıyor.

Coinbase katman 2 lansman haberi, Optimism ($OP) token alımı yapan trader’ların ilgisini arttırdı. Borsa, Base işlemleri için bir sıralayıcı olacak, ancak sonunda tamamen izinsiz bir doğrulayıcı setine sahip olacak. Coinbase’in yerel blok zinciri olarak Base, borsanın birçok ürününe ev sahipliği yapacak.

Coinbase Base Katman-2 Duyurusu Optimism Fiyatını Yükseltiyor

Optimism token fiyat tahmini

Ethereum ağında ikinci katman bir blok zinciri olan Optimism’in yerel token’ı OP token, resmi Base duyurusunun hemen ardından bir sıçrama kaydetti. Mevcut piyasa değeri 680 milyon dolar olan Optimism, piyasa büyüklüğüne göre tüm kripto para birimleri arasında 75. sırada yer alıyor.

Fiyat tüm zamanların en yüksek seviyesini şimdiden aşmayı başardı. Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Coingape
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?