Mart 6, 2023

Coinbase Bu Altcoin’i Listediğini Duyurdu: İşte Detaylar

ABD merkezli kripto borsası Coinbase, yeni listelenen bir Ethereum (ETH) oyun altcoininin artık çalışır durumda olduğunu duyurdu. Borsa, yeni kripto varlığı Prime (PRIME) için aniden destek ekledikten sonra, altcoinin “düşürülmüş ticaret işlevselliği” yaşadığını fark ettiğini söyledi.

Ticaret kısa bir süreliğine duraklatıldı. Ancak Coinbase şimdi sorunun çözüldüğünü belirten bir güncelleme yayınladı.

PRIME, oyun alanının büyümesini desteklemeyi amaçlayan kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Echelon Prime Foundation tarafından geliştirilen Ethereum tabanlı bir >altcoin.

Echelon’un web sitesine >göre, firma “yeni oyun modellerinde ve ekonomilerinde yeniliği teşvik etmek ve büyümeyi desteklemek için araçlar yaratıyor ve dağıtıyor.”

PRIME, Echelon ekosistemi içindeki oyunların hem yardımcı programı hem de yönetişim belirteci olarak hizmet vermektedir.

Coinbase, kripto varlığa, borsanın serisindeki diğer varlıklara kıyasla daha yüksek volatiliteye ve daha düşük işlem hacmine sahip olabilecek altcoinlere verilen bir tanımlama olan deneysel etiketini verdi.

PRIME’ın fiyatı, 2 Mart’ta 7,37 dolar gibi yüksek bir seviyeden çıkış yaptığından beri serbest düşüşte.

Kripto varlık şu anda yazı yazılırken 3,43 dolardan işlem görüyor. Bir haftadan kısa bir sürede %53’ün üzerinde bir düşüşe işaret ediyor.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?