Ekim 28, 2022

Coinbase 13 Altcoin için Destek Ekledi: Fiyat Yükseliyor!


Son güncellenme : 28.10.2022 - 11:18

Coinbase, ondan fazla Ethereum (ETH) tabanlı altcoin için saklama (custody) desteği ekleyeceğini açıkladı.

Borsa, “Coinbase Custody soğuk depolama” hizmetini genişletmek amacıyla 14 yeni kripto para birimi eklendiğini duyurdu.

Coinbase Custody, New York’ta bulunan büyük yatırımcılar için varlıkları depolamak için güvenli bir çözüm sunuyor.

Duyuru sonuç olarak %20’lik bir artışla 0,000776 dolardan 0,00106 dolara yükselen zincirler arası metaverse platformu Ispolink (ISP) dahil olmak üzere token’lar fiyatlarında farklı sonuçlar verdi. ISP yükselişten sonra stabil oldu ve yazı yazılırken 0,000815 dolardan işlem görüyordu.

Coinbase desteklediği altcoinler

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, verim çiftçiliği için çözümler sunan. Ayrıca kullanıcıların ticaret araçlarından yararlanmalarını sağlayan merkezi olmayan bir ekosistem olan DeFi Yield Protocol (DYP) yer alıyor. DYP, yazı hazırlanırken 0.1601 dolardan 0.1627 dolara çıktı ve %1.6’lık bir kazanç sağladı.

Çok az kazanç sağlayan kripto varlıkları arasında müzik tabanlı takas edilemez token (NFT) oluşturucu Muse DAO (MUSE). Ağ altyapısı sağlayıcısı Marlin (POND). Blok zinciri veri sağlayıcısı Parsiq (PRQ). Çok zincirli NFT çiftçisi SuperFarm yer alıyor. Birlikte çalışabilir protokol Synapse (SYN). NFT küratörleri XMON (XMON) ve ImmutableX (IMX) de listede yer alıyor.

Fiyatta hafif düşüşler gören diğerleri arasında, güvenlik ve token likiditesi arasındaki çelişkiyi hisse kanıtı konsensüs mekanizmaları ve katman-2 ölçeklendirme çözümü Metis (METIS) içinde çözmeyi amaçlayan bir protokol olan StaFi (FIS) yer alıyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?