Mart 21, 2024

Çekiliş Tokeni Raffle Coin (RAFF), NEAR Protokolü (NEAR) ve Bitcoin Cash (BCH) Sahiplerinin Radarında!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Kartlarınızı nasıl doğru oynayacağınızı biliyorsanız, kripto para piyasasında kazanacak çok şey var. Kârlar 2x, 10x ve hatta 20x kadar yüksek olabilir. Arada bir, büyük kârlar getirme potansiyeline sahip yeni bir coin ortaya çıkar ve yatırımcıların ilgi odağı haline gelir.

Sponsorlu içerik göndericisine göre Raffle Coin (RAFF), ön satış aşamasında çok sayıda yatırımcı kazandı ve NEAR Protokolü (NEAR) ve Bitcoin Cash (BCH) sahipleri bile katıldı. Ekibine göre, yatırımcıların Raffle Coin’i (RAFF) yakından incelediği iddia ediliyor.

NEAR Protocol (NEAR) geçtiğimiz hafta fiyatında bir düşüş gördü

NEAR Protocol (NEAR), CoinMarketCap’ten elde edilen verilere göre piyasa değerine göre en iyi 20 kripto para biriminden biridir. NEAR Protocol (NEAR) geçtiğimiz hafta %19,20 oranında düştü ve şu anda 6,56 dolar’dan işlem görüyor. Daha uzun bir süre boyunca, NEAR Protocol (NEAR) son 30 günde yaklaşık %85,80 oranında artış göstermiştir.

NEAR Protocol’ün (NEAR) yıl sonundan önce 10 dolar’a ulaşması bekleniyor ve analistler son düşüşün bu yolda sadece küçük bir gecikme olduğuna inanıyor. Fakat kesin değildir.

Bitcoin Cash (BCH) de düşüyor

CoinMarketCap’in piyasa değerine göre en büyük kripto para sıralamasında 17. sırada yer alan coin için durum pek de iyi değil. Bitcoin Cash (BCH) son 7 günde yaklaşık %17 oranında geriledi ve şu anda 365,11 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin Cash (BCH) yaklaşık 7,1 milyar dolar piyasa değerine sahip ve 7 günlük işlem hacmi 4,96 milyar dolar civarında.

Raffle Coin (RAFF) Ne Yapabilir?

Sponsorlu içerik göndericisine göre Raffle Coin (RAFF) piyango deneyimini değiştiriyor ve yatırımcıların platformdan farklı kazançlar elde edebileceği iddia ediliyor. Kesin değildir, risk bulunuyor.

Sponsorlu içerik göndericisine göre Raffle Coin (RAFF), ön satışın ilk aşamasında, ve yalnızca 0,020 dolar karşılığında satın alınabilir, fakat geleceği belirsizdir.

Ön satış aşamasında bir Raffle Coin (RAFF) tokenı alan yatırımcılar, kullanıma sunulan 100.000 dolar’dan pay kazanma şansı için otomatik olarak bir çekilişe katılırlar. Minimum yatırım miktarı gerekmez; bir Raffle Coin’e (RAFF) sahip olduğunuz sürece katılmaya ve kazanmaya hak kazanılacağı iddia ediliyor.

Raffle Coin (RAFF) kendisini ikna edici bir şekilde sektörde oyun değiştirici olarak konumlandırdığını iddia ediyor.

Raffle Coin tokenin resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski taşımaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Raffle Coin
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?