Ekim 16, 2022

Casper (CSPR) Coin Nedir? CSPR Neden Yükseliyor?


Casper, CBC spesifikasyonunu temel alan ‘canlı hisse kanıtı blockchain’i’ olarak tanımlanabilir. Yerel token’ı CSPR’nin kripto para endüstrisindeki en büyük 100 dijital varlık arasında kârlılık açısından piyasada ilk sıraya ulaşması sonrası büyük bir ilgi topladı. Peki Casper nedir? CSPR neden yükseliyor? Detaylar haberimizde.

Casper Nasıl Çalışıyor?

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Casper, kullanıcılarının gelişen ihtiyaçlarına göre sürekli olarak geliştirilmektedir. Blockchain, geliştiriciler için maksimum düzeyde erişilebilir hale gelme amacı taşıyor. Casper, kurumsal ve geliştirici ihtiyaçlarına uyacak şekilde optimize edilmiştir.

Sezgisel ve birbirine bağlı hizmetlere olan talep yavaş yavaş arttığından, Web3 endüstrisinin aktif gelişimi sırasında ağ da kendini geliştirecek adımlar atıyor. Geliştiricilerin açıklamalarına göre Casper, benimsenmede kritik üçlemeye çözüm sunuyor: güvenlik, ölçeklenebilirlik ve tek bir blok zinciri protokolünde merkeziyetsizlik.

CSPR Pazar Performansı

Casper’ın yerel token‘ı CSPR, son 45  günde yaşanan kötü görünüme meydan okuyarak güçlenmeye devam ediyor.

Teknik analize göre, Casper son 45 gündür keskin bir yükseliş trendinde hareket ediyor ve büyük olasılıkla boğalar ve ayılar arasındaki dengesizlik nedeniyle teknik bir düzeltmeyle karşı karşıya kalacak.

Varlık, Göreceli Güç Endeksi’ne göre son birkaç hafta içinde aşırı satın alım bölgesinde yer aldı, bu nedenle tersine hareket görülmesi oldukça olası. Ne yazık ki, neredeyse %43’lük bir ralli, varlığın ATH öncesi değerlere ulaşması için yeterli değildi.

Uzun vadede, CSPR 200 günlük hareketli ortalamanın altında bir düşüş trendinde hareket ediyor. Kısa vadeli bir tersine dönüş, yerel hareketli ortalamayı başarılı bir şekilde kırarsa ve 0,042 doları aşarsa, uygun bir trend değişikliğinin temeli olabilir.

Casper’ın pazar değeri 451,233,180 dolar olarak kaydedilirken, toplam arz 11.219.530.834 CSPR olarak kaydedildi. Bu arzın 10.426.328.139’u dolaşımda.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U.Today

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?