Kasım 21, 2022

Cardano Ekosistemi Tehlikede mi? Yönetici Açıkladı!

Input Output ekibinde yer alan bir yönetici, Cardano (ADA) fiyatının düşeceğini belirten ‘eleştirmene’ karşı çıktı.

Input Output’ta ‘Topluluk ve Ekosistem Başkan Yardımcısı’ Tim Harrison, Bitcoin maksimalisti Mike Alfred’i eleştirdi. Alfred yakın zamanda yaptığı bir açıklamada ekosistemi eleştirmişti. Maksimaliste göre ADA’ya olan ilgi azalıyor ve fiyat düşüşlere başlıyor.

Nitekim bu iddialar bu aşamaya kadar birer ‘tahmin’ olarak kalsa da Alfred’in Cardano geliştiricilerinin ‘kaçmaya’ başladığı iddiası bardağı taşıran son damla oldu.

Bitcoin maksimalisti Cardano (ADA) fiyatının 0,20 doların altına düşeceğini tahmin etti. Ancak Harrison, “muhteşem” Cardano topluluğunun gelişmeye devam ettiğini savunuyor.

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Mike Alfred sert bir Cardano eleştiremeni olarak da tanınıyor. Alfred, Şubat ayında da bir ‘geri alım’ programı hakkında asılsız iddialar ortaya atmıştı.

Buna yanıt olarak, Input Output CEO’su Charles Hoskinson, Alfred’i Cardano’ya yanlış ifadelerle iftira atma girişimleri nedeniyle dava açmakla tehdit etti.

Nitekim çok konuşulan ‘Vasil hard fork’ güncellemesi Cardano ekosistemi için pek bir karşılık bulamadı. Fiyat kısa sürede bir yükseliş kaydetse de genel olarak düştü. Verilere göre, şu anda zirve seviyesinden %90,02 oranında düştü.

Önde gelen bir trader Capo, ADA fiyatının 0,16-0,20 dolar aralığına düşeceğini tahmin etti. Bu, popüler kripto para birimi için %50’lik bir düşüş daha anlamına geliyor.

Aynı zamanda, Cardano, Ethereum ve Polkadot ile birlikte aktif geliştirici sayısında en iyi blok zincirleri arasında yer almaya devam ediyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?