Kasım 19, 2022

Başarılı Analist Uyardı: İki Coin’de Çöküş Riski Var!

Bu yıl yaşanan Bitcoin çöküşünü doğru tahmin eden analist yeni tahmini paylaştı. Analist BTC fiyatı için dip fiyat tahmini verirken, bir altcoin için de tahmin yaptı.

Sektörde Capo adıyla tanınan analist, kripto para piyasasındaki rallilerin boğaları tuzağa düşürmek için olduğuna inandığını açıkladı. Analistin bu yorumu ise dikkat çekti.

“Benim gördüklerim şunlar.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, teknik göstergeler oldukça kötü durumda. Bitcoin fiyatı Haziran’ın en düşük seviyesinin altında. Göstergeler düşüş göstermeye devam ediyor. Fonlama ise sıfıra geriledi.

Her zamanki gibi boğa tuzakları devam ediyor ama artık daha zayıf. Ancak insanlar bunu seviyor. Treni kaçıracaksın gibi yorumları çok duyuyoruz. Peki ya bu gerçek mi?

Elbette hiçbir şey daha bitmedi. Nihai teslimiyetin geleceğine inanıyorum.”

Capo, Bitcoin fiyatı için yakın zamanda daha düşük seviyelerin mümkün olduğuna inanıyor.

“Günaydın! Bitcoin fiyatının 12.000-14.000 dolara düşmesi gerçekten an meselesi. Altcoin’ler ise daha kötüye gidebilir. Sonuç olarak %40-50 düşerlerse şaşırmam.”

Kripto stratejisti ayrıca düşüş tezini destekleyen bir grafik paylaşarak BTC’nin 17.600 dolardaki desteği dirence çevirdiğini gösteriyor.

Bitcoin fiyat tahmini

Capo’nun grafiğine dayanarak, Bitcoin’in kapitülasyon hedefini 12.000 ila 14.000 dolar arasında tuttuktan sonra hızlı bir toparlanma kaydedebilir.

Bitcoin gün için %1,41 düşüşle 16.654 dolardan işlem görüyor.

Capo, Cardano (ADA) hakkında da bir tahmin yaptı. Ethereum (ETH) rakibi için 0,16 dolar ile 0,20 dolar aralığında bir fiyat hedefi belirliyor.

Cardano ada analizi

Haber hazırlanırken Cardano 0,324 dolardan işlem görüyor. Bu da Cardano için %50’nin üzerinde bir düşüş potansiyeli olduğunu gösteriyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?