Mart 17, 2024

Cardano (ADA) 2 Dolarlık Fiyat Hedefiyle Karşı Karşıya! Peki BlastUP Gelecekte Ne Yapacak?

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Bitcoin kısa süre önce keskin bir düşüş yaşadı ve değerinde önemli bir kayba neden oldu. Bu arada, Cardano (ADA) üzerinde karışık spekülasyonlar var. Bazıları ADA’nın 2 dolarlık bir fiyat noktasına ulaşma olasılığını değerlendirirken, geleceği belirsiz olan BlastUP gelecekte ne yapacak merak ediliyor.

BlastUP Ön Satış: Geleceği Başarılı Olabilir mi?

Sponsorlu içerik göndericisine göre ön satış tokenları detaylı incelemelerle yatırımcıların kendi iradeleriyle karar verebileceği proje satış yeridir. BlastUP projeside şuanda ön satışına devam ediyor, fakat geleceği belirsizdir detaylı araştırmalar yapıldıktan sonra karar verilmelidir.

İçerik göndericisine göre BlastUP, ETH ve sabit coinler için yerel getiriye sahip tek Katman 2 çözümü olan Blast’taki ilk launchpad’dir. Ön satışından sadece birkaç ay sonra, bu platform şimdiden 2 milyon doların üzerinde para topladığı iddia ediliyor. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski taşımaktadır.

BlastUP token’ın ön satışının beşinci aşaması devam ediyor ve şu anda token’ın fiyatı gelecekte başarılı olabilir borsalar tarafından kabul edilebilirse yükselebileceği iddia ediliyor. Kesin değildir, yatırım kayıp riski bulunuyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Bir Oyun Değiştirici Yakalayın: BlastUP Tokeni İncelemek için tıklayın

İçerik göndericisine göre bu aşamada BlastUP token satın alanlar, ücretsiz tokenların bir kısmını dağıtan bir Airdrop’a özel erişim kazanırlar. Ayrıca, stake etme yoluyla ekstra ödüller kazanabilir ve kademeli IDO lansmanlarına katılabilirler. Dikkatli araştırmanızı yapmadan herhangi bir işlem yapmayın.

BlastUP, Blast ekosistemi ile herkesin karşılıklı büyümeden fayda sağladığı sağlam bir topluluk oluşturmaya kararlıdır. Yapay zeka ve Web3 araçlarını birleştirmeye yönelik iddialı planlarıyla BlastUP, sorunsuz DApp lansmanları için gerçekten ödüllendirici ve güvenli bir ortam yaratmayı hedefliyor.

BlastUP yükselişte, kripto girişimlerini topluluk öncelikli bir vibe ve kalbinde inovasyon ile besliyor. BlastUP, 2026’ya kadar büyük planlarla Blast ekosisteminde hızla gidilecek merkez haline geleceği iddia ediliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

BlastUP Tokenlarını İncelemek için tıklayın

Cardano’nun Görünümü: Gri Tonlama Hariç Tutulmasına Rağmen Kısa Vadede Nötr, Uzun Vadede İhtiyatlı İyimser

Cardano’nun yeni Grayscale portföyünden çıkarılması göz önüne alındığında, kısa vadeli görünüm nötr görünüyor. ADA’nın mevcut fiyatı 0,70 dolar ile en yakın direnç seviyesi olan 0,75 dolar ve destek seviyesi olan 0,52 dolar arasında sıkışmış durumda. Her iki sınırı da aşan bir hareket yeni bir yönün habercisi olabilir. MACD ve 10 günlük SMA’nın satışa işaret etmesine rağmen, olası düzeltmeler için dalgalanmalar ve piyasa odaklı koşullar izlenmelidir.

Ancak uzun vadeli beklentiler temkinli bir iyimserlik tonu taşıyor. 100 günlük SMA, mevcut seviyenin üzerinde bir fiyat ortalaması göstererek ve büyüme için bir tampon sağlayarak alım yönünde eğilim gösteriyor. ADA son zamanlarda gerilemeler yaşasa da 0,59 dolar seviyesinde güçlü bir destek buldu. Grayscale fonunun yokluğu büyümeyi rayından çıkarmayabilir ancak geciktirebilir. Gelecekteki gelişmeler ve daha geniş piyasa eğilimleri her türlü yargıya rehberlik etmelidir.

Sonuç

Sponsorlu içerik göndericisine göre Cardano temkinli bir gelecekle karşı karşıyayken, BlastUP hızla ilerleyen Blast ekosistemi içinde hayatta kalabilecek mi merak ediliyor. Benzersiz konsepti, yeni blockchain start-up’larının giriş sürecini kolaylaştırmayı amaçlarken, hızlı başarısı yüksek yatırımcı ilgisine işaret ettiği iddia ediliyor. Bitcoin ve Cardano kripto dünyasının önemli oyuncuları BlastUP ise gelecekte başarılı olacak mı merak ediliyor.

BlastUP tokenin resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

Twitter hesabı için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

Discord hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : BlastUP
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?