Mart 22, 2024

Cardano 1 Dolar Olacak Mı? Cardano Alternatifi DOGE20 1 Haftada 5 Milyon Dolara Ulaştı

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Cardano (ADA) yeni stabil coini USDM’yi yakın bir tarihte yatırımcıları ve meraklıları için tanıttı. ADA fiyatı bu olaya olumlu tepki verdi ve sonraki 24 saatte tokenin değeri hızla arttı. Token etrafındaki balina faaliyetleri de arttı.

Bitcoin yakın zamanda fiyatta bir düşüş yaşadı ve bu durum birçok coini olumsuz etkiledi. Ancak Cardano piyasalardaki bu düşüşe direnen coinlerden biri oluyor. ADA, 1 dolara ulaşabilecek mi merak ediliyor.

Cardano, kripto cüzdan sayısında da istikrarlı bir büyüme kaydediyor. Spesifik olarak, Cardano ağındaki cüzdan sayısı 20 Mart’ta 4 milyon 651 bine ulaştı. Bu, 1 Ocak’taki cüzdan sayısına göre yüzde 3,75’lik bir artışı temsil ediyor.

Proof of Stake (PoS) mekanizmasını kullanan Cardano, giderek daha fazla benimseniyor. Sürdürülebilir ve çevre dostu bir blok zinciri geliştirmeye kararlı bir şekilde ilerliyor. Akıllı sözleşmelerin piyasaya sürülmesiyle birlikte Cardano üzerinde merkeziyetsiz uygulamalar oluşturulmaya başlandı. Tokenin gerçek dünyadaki kullanım durumları artarsa  ve kripto piyasası bir bütün olarak yükseliş eğilimini sürdürürse, yükselen bir dalga ADA’yı 1 dolar civarına getirebilir.

Bu yazının yazıldığı sırada ADA, 0,6312 dolardan işlem görüyor ve 22 milyar doların üzerinde piyasa değerine sahip. Bu da onu sekizinci en büyük kripto para birimi yapıyor.

Sponsorlu içerik tarafından aktarılana göre, Cardano alternatifi Dogecoin20 token satın almak, özellikle meme coin severler tarafından araştırılıyor. Ön satışının başlamasının üzerinden yalnızca bir hafta geçmesine rağmen bu proje, 5 milyon dolardan fazla getiri elde etti. Bu sponsorlu yazıda projenin detayları aktarılıyor.

Dogecoin20 (DOGE20) – DOGE’nin Yükseltilmiş Versiyonu Olarak Kabul Gören Yeni Meme Coin

Dogecoin20 (DOGE20), köpek temalı en yeni ön satış kripto paralardan biri. Dogecoin’den ilham alınarak oluşturuldu. Düşük fiyatı ve yüksek popülaritesi ile karakterize ediliyor.

DOGE20, Ethereum zincirine yerleştirildi. Öncülü olan meme coinlerin fiyatı bu aralar genel olarak artma eğiliminde. PEPE, DOGE, BONK, ve Shiba Inu geçmişte yatırımcılarının yüzünü birçok defa güldürdü. DOGE20, başarılı köpek temalı coinler arasında kendine yer açmaya çalışıyor.

Ön satışın sonuna kadar fiyatının 2-3 kat artması bekleniyor. 5 milyon doları aşan satışlarıyla büyük bir gelecek potansiyeline sahip. APY (yıllık getiri oranı) da yüksek, şu anda yüzde 179 gibi yüksek bir seviyede.

2024 ön satışları arasında en popüler coinlerden biri olan DOGE20, başlangıç tokeni DOGE’den  daha fazla büyüyebilir. Fiyatının artma ihtimalinin de nispeten yüksek olduğu söylenebilir.

DOGE20’nin ana kullanımı pasif gelir elde etme olarak biliniyor. Ancak gelecekte topluluk yararını gözeten bazı ek hizmetler de eklenebilir. Yönetim ekibi oyunu geliştirmeye devam edeceklerini belirtti. Yatırımcılar gelecekteki gelişmeler ve oyun haberleri konusunda oldukça heyecanlı.

6 milyon dolarlık gelir elde etme hedefiyle DOGE20 ön satışI tüm hızıyla sürüyor. Bazı zamanlarda 10 milyon dolara kadar uzatılmış satışlar mümkün, ancak bunu şimdiden kestirmek zor. Toplam 140 milyar token arzının 35 milyarı (yüzde 25) ön satışta Dogecoin20 token satın almak isteyenlere sunuluyor. Satın alma yöntemi bir kart veya sanal para birimlerinden ETH ve USDT kullanılarak gerçekleştiriliyor. Mevcut fiyat 0,000205 ABD doları.

DOGE20 İle Staking Yoluyla Pasif Gelir Elde Edilebilir

Dogecoin20, Ethereum’daki güçlü altyapısı sayesinde staking’e kolayca erişebilmeyi sağlıyor. Proof-of-stake mekanizması kullandığı için madencilik yapmaya gerek kalmıyor. Cüzdanda saklanması da kolay. Bu nedenle, herhangi bir şekilde karmaşık işlevlere sahip bir cüzdanı açmaya gerek kalmadan, basit kullanımıyla yatırımcıların zamandan tasarruf etmelerini sağlıyor.

Yatırımcıları için yüksek esneklik tanıyor. Aynı zamanda kendisi için ayrılan kaynakları da verimli kullanıyor. Böylece kendisini çevre dostu ve sürdürülebilir tokenler listesine eklemiş oluyor.

DOGE20, resmi piyasaya sürülmesinden sonraki 2 yıl içinde üyelere staking ödülleri sunacak. Alınan yüzde, ön satış döneminde katılanların toplam yüzdesi olacak.

Projeyle ilgili sorularınızı ekiple paylaşmak için projenin Telegram kanalıyla iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca X hesabı aracılığıyla proje hakkındaki son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Sonuç

Kripto para birimleri dünyasında meme paraları bir kez daha çok popüler çünkü sınırlı uygulamalarına rağmen muazzam bir viral popülerliğe sahipler ve bu nedenle son derece yüksek getiri fırsatları sunuyorlar.

Dogecoin20 dikkate değer bir ön satış ve gelecek vadeden yeni kripto paralar arayan yatırımcıların artan ilgisiyle kripto piyasasının ilgi odağına yerleşiyor. Ethereum blok zincirine dayanan bu yenilikçi token, yalnızca kültürel fenomen Dogecoin ile manevi bağlantısıyla karakterize olmakla kalmıyor, aynı zamanda meme coinler alanında yeni standartlar belirliyor.

Boğa koşusu , DOGE20’yi yeni zirvelere fırlatma potansiyeline sahip. Kripto para birimlerinin günlük finansa artan entegrasyonu ve DeFi’nin (Merkeziyetsiz Finans) artan popülaritesi, Dogecoin20 gibi yenilikçi ve kullanıcı odaklı tokenlerin gelişebileceği bir ortama katkıda bulunuyor.

DOGE20 token resmi sitesinden inceleyin.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : DOGE20
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?