Ocak 31, 2023

Büyük Meme Coin Güncellemesi Ne Zaman Başlatılacak? İşte İpuçları


Shibarium lansmanı, birçok kişinin merakla beklediği bir etkinlik. Sadece SHIB topluluğu değil, şu an için tüm kripto para topluluğu bu lansmanı dört gözle bekliyor. Shibaraium’un meme coin ağında önemli değişiklikler getirmesi bekleniyor. Fakat henüz lansman tarihi paylaşılmadı.

Bunun yanında SHIB’in lider geliştiricisi Shytoshi Kusama, sürekli olarak Shibarium lansmanı hakkında ipuçları paylaşıyor. Kripto içerik üreticisi ve meme coin destekçisi @LucieSHIB, Shytoshi’nin Shibarium hakkında yaptığı konuşmaya ilişkin bir ekran görüntüsü paylaştı.

Kusama’dan gelen “Durum odasındayım” ifadesi, Shiba Inu (SHIB) topluluğu arasında bunun yeni bir Shibarium duyurusunun işareti olabileceği yönünde spekülasyonlara yol açtı.  Shytoshi ayrıca Twitter’daki konumunu “Durum Odası” olarak değiştirdi. Bu terim, bir hükümet binası, polis veya askeri üssündeki bir odayı tanımlar. Yetkili kişilerin sorunlarla ilgili en son bilgileri öğrendiği ve bundan sonra ne yapılacağına dair önemli kararlar aldığı yer olarak bilinir.

Lansmana dair gözlerin çevrildiği gün esasında 14 Şubat. Bu tarihin neden önemli hale geldiğini aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz.

Meme Coin Geliştiricisinden Büyük İpucu!

Popüler meme coin basın zamanında 0.00001176 dolar seviyesinde işlem görüyor. SHIB’in işlem hacmi gün içinde yaklaşık %60 arttı. İlginç bir şekilde, son 1 ay boyunca Shiba Inu’nun fiyatı 0.0000080’den 0.00001176 dolara yükseldi ve bu da onu ayın en iyi performans gösteren kripto para birimlerinden biri haline getirdi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : CoinGape

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?