Ocak 20, 2023

Meme Coin Geliştiricisinden Büyük İpucu!

Shibarium güncellemesi, birçok kişinin piyasaya sürülmesini beklediği bir etkinlik. Sadece SHIB topluluğu değil, şu an için kripto para topluluğu bu lansmanı dört gözle bekliyor. Shibaraium’un meme coin ağında önemli değişiklikler getirmesi bekleniyor.

Layer-2 güncellemesinin kullanıma sunulması, geçen yıl boyunca sürekli olarak ertelendi. Ancak ağ kısa süre önce Shibarium’un beta sürümünün “piyasaya sürüleceğini” açıkladı. Shiba Inu’nun lider geliştiricisinin Twitter biyografisini şifreli bir mesajla değiştirmesi beklenen tarihin çok yakın olduğunun bir göstergesi olabilir.

Shiba Inu ekosisteminin lider geliştiricisi Shytoshi Kusama, son birkaç ay boyunca oldukça sessiz kaldı. Ancak bugün erken saatlerde Kusama, Twitter biyografisini değiştirerek toplulukta büyük bir heyecan yarattı. Biyografisi şu şekildeydi:

Meme coin Shiba Inu kurucusundan büyük ipucu

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Kusama, Japon sanatına yakın olduğunu bir çok kez gösterdi. Sonuç olarak biyografisinde bir Doğu hediye verme töreninde kullanılan flütten bahsettiği göz önüne alındığında, bu mesaj Çin veya Japonya ile güçlü bir şekilde bağlantılı olabilir.

Ancak daha da önemlisi ünlü geliştirici, “Shibarium’u fiyonklu kalp şeklinde bir kutuya” nasıl koymayı planladığından da bahsetti. Bu, Layer-2 güncellemesinin Sevgililer Günü olan 14 Şubat’ta başlatılabileceği anlamına gelebilir.

Meme coin, rallisini Sevgililer Günü’ne kadar sürdürebilecek mi?

Shiba Inu, hafta boyunca en iyi performans gösteren kripto varlıklardan biri oldu. Popüler meme coin haftalık %18.16’lık bir artış yaşadı. SHIB topluluğu, bu eğilimin kalıcılığını görmeyi umuyor. Ancak bu ralli dün %11’lik düşüşün ardından kesintiye uğradı. Buna rağmen, meme coin günlük %2,47’lik bir artışla tekrar yükselişe geçti.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : watcher.guru
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?