Eylül 17, 2022

Bu Metaverse Coin’e Dikkat: Coinbase’de Listelenebilir!

  • Coinbase, 2022’nin ikinci çeyreğinde listelemeyi düşündüğü dijital varlıkların bulunduğu liste olan listeleme yol haritasını bir metaverse coin ile genişletti. Bu da bu kripto para birimlerinin borsanın her gün büyüyen dijital varlık havuzuna eklenebileceği anlamına geliyor.

En büyük ABD merkezli kripto para birimi borsası olan Coinbase, Ethereum tabanlı bir NFT oyun projesi olan Illuvium’u (ILV) listeleme yol haritasına ekledi.

Coinbase listeleme yol haritası, şu anda borsanın desteklenen varlıklar listesine dahil edilmek üzere aktif olarak düşünülmekte olan kripto projelerinden oluşuyor. Bu listeyi her geçen gün güncelleyen borsa, listelenmesi beklenen altcoin’lerde pozitif fiyat hareketlerinin gerçekleşmesini sağlıyor.

Perşembe günü yaptığı bir açıklamada Coinbase, Ethereum (ETH) blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir açık dünya fantezi savaş oyunu olan Illuvium‘un hizmet ve yönetişim token’ı olan ILV‘yi ekledi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, bir macera oyunu ile oyuncu vs. oyuncu savaşının birleşimi olan Illuvium, oyuncuları başarılarından dolayı ödüllendirmek için ILV token’ı kullanılır.

ILV sahipleri, Illuvium merkezi olmayan otonom kuruluş (DAO) içinde Illuvium Vault’a ve oyun içi yönetişime oy haklarına erişebilir.

ILV, yazım sırasında 65.74 dolar seviyesinden işlem görüyor. Piyasa değerine göre 310. sıradaki kripto varlığı, son 24 saatte yaklaşık yüzde 9 ve son yedi güne göre ise yüzde 12’den fazla düşmüş durumda. Metaverse coin, geçtiğimiz Kasım ayında ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.911.26 dolara kıyasla yüzde 96’dan fazla düşüşte el değiştiriyor.

Mümkün olduğunda çok kripto listelenecek

Coinbase başlangıçta “mümkün olduğunca fazla bilgi simetrisi sağlayarak” şeffaflığı artırmak ve bir varlığı listelemeye karar vermeden önce piyasa ile iletişim kurmak için bu yıl yol haritasını oluşturmuştu.

Geçen ayın sonlarında açıklama yapan Coinbase CEO’su Brian Armstrong, borsanın şirketin standartlarını karşıladıkları sürece mümkün olduğunca çok sayıda kripto varlığını listelemeyi hedeflediğini söyledi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?