Mart 17, 2024

Bu Meme Coinler Yükselişe Geçebilir mi: KangaMoon (KANG), Memecoin (MEME), Shiba Inu (SHIB), Floki (FLOKI), Dogwifhat (WIF)

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Meme coin piyasası kayda değer bir canlanmaya tanık oldu ve önde gelen altcoinler değerlemede önemli artışlara tanık oldu. Bu yenilenen piyasa aktivitesi, önümüzdeki haftalarda meme coin alanında artan volatilite beklentilerini yükseltti.

Özellikle Shiba Inu (SHIB), Dogwifhat (WIF) ve Floki (FLOKI) gibi önde gelen kripto paralar, son 30 gün içinde etkileyici kazançlara tanık oldu ve değerlemeler bazı durumlarda %100’ün üzerinde artış gösterdi. Fiyatlardaki bu artış, yatırımcıların meme coinlere olan ilgisinin yeniden arttığını gösteriyor. Sponsorlu içerik göndericisine göre KangaMoon projesi gelecekte ne yapacak merak ediliyor.

KangaMoon Olağanüstü Bir Kilometre Taşına Ulaştı: 3. Aşama Satış Öncesi Gelirde 1.400.000  dolar’ı Aştı

Sponsorlu içerik göndericisine göre KangaMoon (KANG), bir Oyna Kazan (P2E) tokenı olarak yüksek benimsenme potansiyeli ile meme coin piyasasını bozmak üzere konumlandırılmış bir meme coin projesidir. Şubat ayında, yaratıcı savaş temalı oyun ekosistemi ve topluluk merkezli yaklaşımıyla 15 milyar dolarlık Kazanmak İçin Oyna pazarında dikkatleri üzerine çekerek hem yatırımcıların hem de uzmanların ilgisini çektiği iddia ediliyor. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski taşımaktadır.

Satış öncesi geliri şimdiden 1,4 milyon doları aşan KangaMoon, bu hafta içinde 1,5 milyon dolarlık bir fonlama kilometre taşına ulaşmayı ve Mart sonundan önce 2 milyon dolarlık bir hedefe ulaşmayı amaçlıyor. Yerel KANG tokenı şu anda üçüncü ön satış aşamasında ve 0,005 dolar’lık ilk fiyattan 0,01125 dolar’a yükselerek fiyatını iki katına çıkarttığı iddia ediliyor. Geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski taşımaktadır.

İçerik göndericisine göre, KANG sahipleri KangaMoon’un ön satış aşamasında token kazanmaya başlama fırsatına sahip. Kullanıcılar topluluk etkinliklerine katılabilir ve sosyal medya platformlarında KangaMoon gönderilerini paylaşarak ve bunlarla etkileşime girerek görünürlüklerini arttırabileceği iddia ediliyor.

Sponsorlu içerik göndericisine göre, $KANG’nin bu yılın üçüncü çeyreğinde 0,5 dolara ulaşması, potansiyel olarak tanınmış meme coinlerini geçmesi ve piyasadaki meme coinler içerisinde olmak istediği iddia ediliyor. Cazibesi, kullanıcıların savaşlara katılma, sonuçlar üzerine bahis oynama ve token kazanmanın yanı sıra diğer meme tabanlı varlıklar ve birinci sınıf NFT’ler gibi özel ödüller kazanma fırsatında yatmaktadır. Geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski taşımaktadır.

Topluluk Odaklı Momentum, Shiba Inu (SHIB) için Potansiyel Fiyat Kırılmasını Besliyor

Shiba Inu (SHIB), Dogecoin’in (DOGE) ve Shiba Inu köpek maskotunun popülerliğinden doğrudan esinlenerek Ağustos 2020’de piyasaya sürülen önemli bir meme coindir. Shiba Inu, tutkulu bir çevrimiçi topluluğa sahip olan ve önemli fiyat dalgalanmaları yaşayan meme coin alanında önemli bir oyuncu haline geldi.

Shiba Inu, maskotu olarak benzer bir Shiba Inu köpeğine yer vererek Dogecoin çılgınlığından faydalandı. Köklü bir meme coin ile olan bu anlık ilişki, muhtemelen ilk popülerliğine katkıda bulundu. Şu anda haftalık 0,00003312 ve 0,00003332 dolar fiyat aralığı arasında dalgalanan Shiba Inu’nun fiyatı nispeten istikrarlı bir ivme gösteriyor. Bununla birlikte, yaklaşan büyük güncelleme, kısa vadede 0,00003400 dolar’lık bir sonraki direnci aşmak için bir katalizör olabilir.

Floki Inu (FLOKI) Web3 Ekosisteminde Yükseliyor

Floki Inu (FLOKI) da Shiba Inu temasından yararlanıyor ancak Web3 ekosisteminde fayda sağlamayı amaçlayarak kendini farklılaştırıyor. Meme coin benzerlerine kıyasla daha düşük bir piyasa değerine sahip olmasına rağmen, FLOKI önemli bir fiyat artışı yaşadı ve son token yakımı ile FLOKI’nin fiyatının yukarı yönlü yörüngesini sürdürme potansiyeli var.

Ancak, olumlu görünüme rağmen, dikkate alınması gereken bazı uyarı sinyalleri var. Mevcut RSI, Floki için potansiyel bir aşırı alım durumuna işaret eden bir satış eylemi önermektedir. Piyasada bir gerileme olması durumunda, FLOKI tokeninin 0,0000328 dolar ile en yakın destek seviyesine gerilemesi veya potansiyel olarak 0,0000119 dolar ile ikinci destek seviyesine ulaşması olasılığı vardır. Bu nedenle, yatırımcılar için özenli bir izleme çok önemlidir.

Dogwifhat (WIF): Yükselişte Solana Tabanlı Bir Meme Coin

Shiba Inu temalı meme coinlerin aksine Dogwifhat (WIF), benzersiz adı ve doğrudan bir köpek bağlantısının olmamasıyla öne çıkıyor. Kasım 2023’ün sonlarında piyasaya sürülen Dogwifhat, Solana ağı üzerine inşa edilmiş bir meme coin projesidir. Fiyat takip platformu CoinMarketCap’in verilerine göre, Dogwifhat tokenı Binance gibi büyük borsalarda piyasaya sürüldükten birkaç gün sonra tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,36 dolar’a (ATH) yükseldi.

Bu fiyat artışıyla birlikte, satılan 350 milyon WIF tokenı yaklaşık 826 milyon dolar değerinde oldu. Son zamanlarda, Dogwifhat fiyatında bir artış yaşadı, onu meme coin topluluğunun spot ışığına itti ve kripto pazarındaki önde gelen meme coin’lerden biri olarak konumlandırdı. Bu arada, CoinMarketCap’ten alınan veriler, projenin 2 milyar doların üzerinde bir piyasa değerine sahip olduğunu ve beşinci en büyük memecoin olarak sıralandığını gösteriyor.

Memecoin (MEME) – Ethereum Zincirinde Meteorik Bir Yükseliş

Blok zinciri Memecoin (MEME) hızla piyasanın dikkatini çekti. Token başına 0,001 dolar gibi küçük bir fiyatla piyasaya sürülen Memecoin fiyatı, ilk 24 saat içinde %10.000’in üzerinde olağanüstü bir artış yaşayarak 0,1 $’lık bir zirveye ulaştı. Şu anda haftalık 0,050 dolar ve 0,047 dolar fiyat aralığında işlem gören Meme coin’in fiyatı gözle görülür bir dalgalanmayı yansıtmaktadır.

Sonuç olarak, yatırımcıların herhangi bir yatırım kararı vermeden önce Memecoin’in uzun vadeli beklentilerine karşı etkileyici ilk büyümesini ve büyük token arzının potansiyel etkisini dikkatlice değerlendirmeleri tavsiye edilir. Memecoin olasılıklara meydan okuyabilir ve sürekli gelişen meme coin piyasasında uzun vadeli bir oyuncu olarak kendini kanıtlayabilir mi?

Sonuç

Sponsorlu içerik göndericisine göre meme coinlerin dinamik ortamında, ilk 5 yarışmacı, KangaMoon (KANG), Shiba Inu (SHIB), Floki Inu (FLOKI), Dogwifhat (WIF) ve Memecoin (MEME), kripto para piyasasının canlı ve sürekli gelişen doğasını sergiliyor.

Geleceği belirsiz olan KangaMoon’un satış öncesi performansı ve yenilikçi özellikleri, onu hem meme coin hem de Oyna Kazan alanında önemli bir rakip olarak konumlandırabilecek mi merak ediliyor. Yatırım kayıp riski bulunuyor.

KangaMoon tokeni resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : kangamoon
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?