Ekim 25, 2022

199 Milyarlık Yatırım: Bu Meme Coin Balinaları Bakiyelerini Arttırdı


Yeni hafta, piyasa katılımcılarının kriptoya olan ilgisini tazeleyemedi. Piyasadaki en iyi kripto para birimleri kırmızı renkte işlem görüyordu. Tüm kripto varlıklarının toplam değeri Salı günü 930.72 milyar dolara kadar düştü.

Buna karşın meme coin tarafında işler biraz farklıydı. Günlük olarak, en iyi 4 meme coin’in tümü yeşil renkte işlem görüyordu.

Meme coin listesi
Kaynak: Coinmarketcap

Bunların yanında WhaleStats’tan alınan veriler, son 24 saat içinde en büyük 100 BabyDoge HODLer’ın (sahibinin) ortalama bakiyesinin %2.3 oranında arttığını ortaya koydu. Sonuç olarak, balinalar şimdi toplu olarak 198.9 milyar meme coin yatırımına sahip.

BabyDoge metriği

Çok değişken olmayan fiyat hareketine rağmen, meme coin topluluğu tetikte. Geçen haftaki sosyal mention’lar (bahsedilmeler) arttı. LunarCrush’tan elde edilen veriler, BabyDoge için sosyal mention’ların geçen hafta %35 arttığını ortaya koydu.

Meme coin sosyal medya oranı

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, söz konusu olumlu gelişmelere rağmen BabyDoge pazarında satın alma ivmesi somut bir ivme kazanamadı. Son iki gün içinde, 50 günlük MA seviyesinde reddedildi ve kritik desteğine bağlı olmaya devam ediyor. Ancak söz konusu direnci aşmayı başarırsa, ayın başında görülen seviyelerde işlem görmeye sevk edilebilir. Öte yandan, söz konusu desteğin korunamaması, meme coin’i Eylül ayı ortasındaki yerel en düşük seviyelerine çekecektir.

BabyDoge fiyat analizi

Meme Coin İçin İyileşme Umutları

BabyDoge’un TVL’si ise yükselişte. İkinci haftanın başında, söz konusu rakam 15 milyon dolar civarındaydı. Bugüne kadar, platformdaki tüm kripto varlıklarının toplam değeri 24.2 milyon doların üzerinde.

Fiyat cephesindeki cansız ilerlemeye rağmen, BabyDoge’un temelleri sürekli olarak güçleniyor ve bu, daha piyasa geneli toparlandığında organik bir eğiliminin yolunu açabilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : watcher.guru

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?