199 Milyarlık Yatırım: Bu Meme Coin Balinaları Bakiyelerini Arttırdı

0
199 Milyarlık Yatırım: Bu Meme Coin Balinaları Bakiyelerini Arttırdı

Yeni hafta, piyasa katılımcılarının kriptoya olan ilgisini tazeleyemedi. Piyasadaki en iyi kripto para birimleri kırmızı renkte işlem görüyordu. Tüm kripto varlıklarının toplam değeri Salı günü 930.72 milyar dolara kadar düştü.

Buna karşın meme coin tarafında işler biraz farklıydı. Günlük olarak, en iyi 4 meme coin’in tümü yeşil renkte işlem görüyordu.

Meme coin listesi
Kaynak: Coinmarketcap

Bunların yanında WhaleStats’tan alınan veriler, son 24 saat içinde en büyük 100 BabyDoge HODLer’ın (sahibinin) ortalama bakiyesinin %2.3 oranında arttığını ortaya koydu. Sonuç olarak, balinalar şimdi toplu olarak 198.9 milyar meme coin yatırımına sahip.

BabyDoge metriği

Çok değişken olmayan fiyat hareketine rağmen, meme coin topluluğu tetikte. Geçen haftaki sosyal mention’lar (bahsedilmeler) arttı. LunarCrush’tan elde edilen veriler, BabyDoge için sosyal mention’ların geçen hafta %35 arttığını ortaya koydu.

Meme coin sosyal medya oranı

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, söz konusu olumlu gelişmelere rağmen BabyDoge pazarında satın alma ivmesi somut bir ivme kazanamadı. Son iki gün içinde, 50 günlük MA seviyesinde reddedildi ve kritik desteğine bağlı olmaya devam ediyor. Ancak söz konusu direnci aşmayı başarırsa, ayın başında görülen seviyelerde işlem görmeye sevk edilebilir. Öte yandan, söz konusu desteğin korunamaması, meme coin’i Eylül ayı ortasındaki yerel en düşük seviyelerine çekecektir.

BabyDoge fiyat analizi

Meme Coin İçin İyileşme Umutları

BabyDoge’un TVL’si ise yükselişte. İkinci haftanın başında, söz konusu rakam 15 milyon dolar civarındaydı. Bugüne kadar, platformdaki tüm kripto varlıklarının toplam değeri 24.2 milyon doların üzerinde.

Fiyat cephesindeki cansız ilerlemeye rağmen, BabyDoge’un temelleri sürekli olarak güçleniyor ve bu, daha piyasa geneli toparlandığında organik bir eğiliminin yolunu açabilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın