Şubat 17, 2023

CEO Kızgın: Bu İki Altcoin Tamamen Yararsız!


Son güncellenme : 17.02.2023 - 19:40

Ripple (XRP) ve Cardano (ADA), altcoin dünyasının en popüler üyeleri arasında olsa da sık sık eleştiriye maruz kaldı. Her iki varlık da büyük bir piyasa değerine sahip olsa da bu eleştirilerden kaçmakta zorlanıyor.

En büyük pazar payına sahip varlıklar arasında XRP altıncı sırada yer alırken ADA hemen ardında yedinci sırada yer alıyor. İki varlığın da temelleri ve kullanımları farklı olsa da büyüyen DeFi sektöründen yararlanmak için akıllı sözleşme teknolojisini destekliyorlar.

Cardano "Valentine" Güncellemesine Kavuştu: Neler İçeriyor?

Cardano kısa bir süre önce, çoklu zincirlerin birlikte çalışabilirliğini geliştirmek için Valentine yükseltmesini duyurarak, DeFi ekosistemi içinde çoklu zincir iletişimini desteklemek üzere blok zincirini güncelledi.

Öte yandan XRPL ağı, DeFi ve NFT gelişimini sağlamak için XLS30d önerilen otomatik piyasa yapıcı ve XLS-20 dahil olmak üzere çeşitli teklifleri uygulamaya koydu.

Bu iki blok zincirinin küresel DeFi ekosistemi merkezi olma çabalarına rağmen, herkes gelecekteki durumları hakkında endişe duyuyor.

XRP ve ADA Ölüme Mahkum mu?

Estimize CEO’su Leigh Drogen’e göre, XRP ve ADA, yaklaşık 34 milyar dolarlık değerlemeyi kontrol etmelerine rağmen kasvetli bir görünümüne sahip. Drogen, bu 34 milyar doların eninde sonunda daha iyi çözümler sunan diğer ağlara akacağını belirtiyor.

Bazı yatırımcılar XRP ve ADA’nın gelecekteki beklentileri konusunda temkinli olsa da, bu duygular toplulukları tarafından iyi karşılanmadı.

Bu topluluklar iyimser olmaya devam ediyor ve XRP’nin iki yıl önce SEC tarafından açılan bir davanın ardından devam eden yasal sorunları ışığında bile kendi ağlarının küresel kripto pazarını ele geçirmek için iyi bir konumda olduğuna inanıyor.

Kaynak : Coinpedia

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?