Eylül 13, 2022

Bu Gelişme Popüler Meme Coin’de Güçlü Bir Yükseliş Sağlayabilir!


Son güncellenme : 24.10.2022 - 22:45

  • Popüler meme coin’de bu gelişme yaşanırsa, Ethereum Merge’in sağladığından daha büyük bir yükselişe neden olabilir.

En büyük “meme” kripto para birimi Dogecoin‘in (DOGE) Proof of Stake konsensüsüne geçişi konusu uzun süredir kripto topluluğu tarafından tartışılan bir konu oldu. Ve bu, bir noktada Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’in bile dikkatini çekti. Buterin konu hakkında şunları söyledi:

“Şahsen, Doge’un belki de Ethereum kodunu kullanarak yakında PoS’a geçmesini umuyorum. Ayrıca umarım yıllık 5 milyar dolarlık PoW ihraçlarını iptal etmezler, bunun yerine küresel kamu mallarını finanse eden bir tür DAO’ya koyarlar. Bu, Dogecoin’in açgözlü olmayan, sağlıklı ideolojisiyle tutarlı olacaktır.”

Konunun en aktif olarak tartışıldığı Aralık 2021’den bu yana kripto piyasasından çok fazla para aktı ve çok fazla zaman geçti, ancak geçiş teklifi hala Dogecoin Trailmap‘te listelenmeye devam ediyor.. Bununla birlikte, bu şu anda sadece DOGE topluluğuna yapılan bir teklif ve Vitalik Buterin öncelikli olarak ana projesi Merge on Ethereum’a odaklanmış durumda.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Dogecoin’in bu yıl olmasa bile 2023’te yeni bir konsensüse geçmesi ve bunun Ethereum’dan çok daha güçlü bir DOGE yükselişi ile sonuçlanması bekleniyor. Kripto para biriminin zaten küresel popülaritesi ve Buterin ve diğer hisse kanıtı uzmanlarının sağlayabileceği uzmanlık göz önüne alındığında, DOGE geçişi gerçekleşirse, grafikte tekrar çift veya üç haneli büyüme yüzdeleri görme şansı var.

Dogecoin’in (DOGE) mevcut durumu

Şimdiye kadar, Dogecoin hakkındaki haberlerin arka planı çoğunlukla DOGE’u pump’lamakla suçlanan Elon Musk’ın aleyhine açılan dava raporlarından oluşuyor, ancak yine de proje ekibinin kendisi, ekosistemin Dogecoin Core Wallet ve Dogecoin Standart gibi bileşenlerini güncellemek için çalışmaya devam ediyor.

Kripto piyasasında büyük bir düşüşün habercisi olan Ağustos dalgalanmasının ardından DOGE fiyatı, Mayıs ayında olduğu gibi aynı fiyat koridorunda kalmaya devam ediyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Utoday
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?