Ekim 8, 2022

Bu Altcoin’ler Güçleniyor, Çift Haneli Kazanç Kapıda!

Kripto para dünyasının yakından takip edilen tecrübeli analisti ve trader’ı Michael van de Poppe, Ethereum (ETH) rakibi bir altcoin ve önde gelen iki altcoin için yükseliş tahminini paylaştı.

630.000’den fazla takipçili Twitter hesabında piyasaya ilişkin tahminlerini paylaşan van de Poppe, akıllı sözleşmelere dayanan blockchain BNB Chain’in (BNB), bir ‘güç’ gösterdiğini ve mevcut seviyelerden yaklaşık olarak %14 artış kaydederek 325 dolara kadar ulaşabileceğini düşünüyor.

“BNB bir güç göstermeye başladı ve gerçekten de destek için 265 doları başarıyla tuttu. Şimdi ise 285 doları destek olarak çevirmek istiyor ve yükselmeye hazır gibi görünüyor. Hedef fiyat 325 dolar.”

BNB kripto para

BNB, yazı yazılırken 282 dolardan işlem görüyor.

Michael van de Poppe, Polygon‘a (MATIC) ilişkin de tahmin paylaştı,.Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon’un yerel token’ı MATIC’in mevcut fiyattan yaklaşık %18 oranında artmasını beklediğini açıklayarak yatırımcıları ve trader’ları heyecanlandırdı. Analistin hedefi 1 dolar.

Michael van de Poppe Polygon analiz

MATIC yazı yazılırken 0,85 dolardan işlem görüyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere listede yer alan diğer altcoin ise merkezi olmayan blockchain oracle ağı Chainlink (LINK). Van de Poppe, piyasa değerine göre 25. en büyük kripto varlığının mevcut fiyattan yaklaşık %17 oranında artacağını düşünüyor.

“Bu modeli takip edersek. Hâlâ 9 dolara doğru devam etmeyi bekliyoruz.”

Chainlink analiz

LINK yazı yazılırken 7.66 dolardan işlem görüyor.

Van de Poppe, son olarak Ethereum‘a ilişkin görüşlerini de paylaşarak, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto varlığının son zamanlarda bir direnç seviyesini desteğe dönüştürdüğünü ve şu anda mevcut fiyattan yaklaşık %18 yükselebileceği bir yükseliş eğilimine devam etmenin eşiğinde olduğunu düşünüyor.

“Yükselişin devamı hemen köşede bizi bekliyor. 1.380 doları kırdığını varsayarak, sonraki fiyat hedefimiz 1.600 dolar olacaktır.”

ethereum analiz

ETH, yazı yazılırken 1.356 dolardan işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?