Eylül 12, 2022

Bu Altcoin’den Beklenmedik Hamle, Fiyat Yükseliyor!

NEAR fiyatı beklenmedik bir şekilde yükselmeye başladı. Token, son 24 saatte %10’dan fazla artış kaydetmeyi başardı ve böylece son 7 gün içerisinde %25’ten fazla artış kaydetti. 5,18 dolardan işlem gören NEAR’ın son yükseliş hamlesinin detayları haberimizde.

NEAR Vakfı, 100 milyon dolarlık bir risk sermayesi ve girişim laboratuvarının lansmanını duyurduktan sonra yerel token NEAR da güçlü bir artış kaydetti

Yeni lansman, Web3’ün kapsamını genişletmeyi amaçlayan bir proje olarak da tanıtıldı. Lansman, Caerus Ventures ile ortaklaşa gerçekleştirildi. NEAR protokolünün başarılarına yanıt olarak piyasa değeri %9’dan fazla artış kaydetti.

Girişim fonu başlangıçta 50 milyon dolara sahip olacak ve A Serisi fonlamada 100 milyon dolarlık bir uzatma umuduyla.

NEAR Nedir?

NEAR, Web 3.0 ekosistemini genişletmek isteyen bir grup olan NEAR protokolünün yerel token’ıdır. Ayrıca, Web 3.0 geliştiricileri için JavaScript ve blockchain için Rust’ta kodlamalarına yardımcı olacak araçlar da oluşturuyor. Proje ayrıca, ölçeklenebilir bir blok zincirine de sahip.

Grup, Web 3.0 uygulamalarının ölçeklenebilirliğini artırmak için “parçalama (sharding)” teknolojisini de tanıtarak ilgiyi üzerinde topladı. Sharding, işlemlerin yürütülmek üzere daha küçük gruplara ayrıldığı ve ardından ölçeklenebilirliği geliştirmek için birleştirildiği bir teknoloji olarak tanımlanabilir. Projenin sharding teknolojisi, uygulamalarına bir milyar kullanıcı eklemeyi hedefliyor.

Near’ın cüzdanı ve stake ürünleri de bulunuyor. NEAR cüzdanı gözaltına alınmaz. Çevrimdışı bir cüzdan olan cüzdan, bir kullanıcının özel anahtarının tek sahibi olmasına da izin veriyor. Çevrimdışı cüzdanlar, merkezileştirme nedeniyle potansiyel bir çıkar çatışması sorunlarına sahip değildir.

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, girişim fonu duyurusu elbette grubun tek başarısı değil. Şu anda protokolünde 800’den fazla Web 3.0 projesinin dağıtıldığını duyurdu. Ayrıca NEARCON’u Portekiz’de yürütmeye devam ediyor.

NEARCON iyi giderse tokenin fiyatı yükselmeye devam edecektir. Ancak yatırımcıların Fed’in şahin duruşuna dikkat etmesi gerekiyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coingape
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?