Bu Altcoin’den Beklenmedik Hamle, Fiyat Yükseliyor!

0
Bu Altcoin’den Beklenmedik Hamle, Fiyat Yükseliyor!

NEAR fiyatı beklenmedik bir şekilde yükselmeye başladı. Token, son 24 saatte %10’dan fazla artış kaydetmeyi başardı ve böylece son 7 gün içerisinde %25’ten fazla artış kaydetti. 5,18 dolardan işlem gören NEAR’ın son yükseliş hamlesinin detayları haberimizde.

NEAR Vakfı, 100 milyon dolarlık bir risk sermayesi ve girişim laboratuvarının lansmanını duyurduktan sonra yerel token NEAR da güçlü bir artış kaydetti

Yeni lansman, Web3’ün kapsamını genişletmeyi amaçlayan bir proje olarak da tanıtıldı. Lansman, Caerus Ventures ile ortaklaşa gerçekleştirildi. NEAR protokolünün başarılarına yanıt olarak piyasa değeri %9’dan fazla artış kaydetti.

Girişim fonu başlangıçta 50 milyon dolara sahip olacak ve A Serisi fonlamada 100 milyon dolarlık bir uzatma umuduyla.

NEAR Nedir?

NEAR, Web 3.0 ekosistemini genişletmek isteyen bir grup olan NEAR protokolünün yerel token’ıdır. Ayrıca, Web 3.0 geliştiricileri için JavaScript ve blockchain için Rust’ta kodlamalarına yardımcı olacak araçlar da oluşturuyor. Proje ayrıca, ölçeklenebilir bir blok zincirine de sahip.

Grup, Web 3.0 uygulamalarının ölçeklenebilirliğini artırmak için “parçalama (sharding)” teknolojisini de tanıtarak ilgiyi üzerinde topladı. Sharding, işlemlerin yürütülmek üzere daha küçük gruplara ayrıldığı ve ardından ölçeklenebilirliği geliştirmek için birleştirildiği bir teknoloji olarak tanımlanabilir. Projenin sharding teknolojisi, uygulamalarına bir milyar kullanıcı eklemeyi hedefliyor.

Near’ın cüzdanı ve stake ürünleri de bulunuyor. NEAR cüzdanı gözaltına alınmaz. Çevrimdışı bir cüzdan olan cüzdan, bir kullanıcının özel anahtarının tek sahibi olmasına da izin veriyor. Çevrimdışı cüzdanlar, merkezileştirme nedeniyle potansiyel bir çıkar çatışması sorunlarına sahip değildir.

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, girişim fonu duyurusu elbette grubun tek başarısı değil. Şu anda protokolünde 800’den fazla Web 3.0 projesinin dağıtıldığını duyurdu. Ayrıca NEARCON’u Portekiz’de yürütmeye devam ediyor.

NEARCON iyi giderse tokenin fiyatı yükselmeye devam edecektir. Ancak yatırımcıların Fed’in şahin duruşuna dikkat etmesi gerekiyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın