Ekim 25, 2022

Bir Haftada %300 Artış: Bu Altcoin Yükselişiyle Dikkat Çekti!


Dogechain ağı, çeşitli gelişmelerle birlikte altcoin fiyatının keskin bir şekilde yükselmesine yardımcı olan bazı dönüm noktalarına ulaştı.

Kripto para sahnesine tartışmalı bir giriş yapmış olmasına rağmen, Dogechain ağı benimsenme oranında büyük bir büyüme gördü ve altcoin piyasaya sürüldükten kısa bir süre sonra etkileyici kilometre taşlarına ulaştı.

Yakın zamanda yayınlanan bir rapor, ağın son başarılarına ilişkin güncellenmiş veriler sundu. Dogechain ağı DogechainFamily’nin topluluk tabanlı resmi Twitter kolu, Pazartesi günü sosyal platform aracılığıyla söz konusu raporu açıkladı.

Dogechain Ağında İşlem Başarısı

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere rapor, Dogechain ağının 55 milyondan fazla işlemi başarıyla gerçekleştirdiğini gösteriyor. Bu değişim, işlem sayısı daha önce 8 Ekim’de 50 milyon değerinde olduğu için ağdaki işlem sayısında üç haftadan kısa bir süre içinde %10’luk bir artışa işaret ediyor.

Ek olarak, Dogechain’deki cüzdanların sayısı 250.000’in üzerinde bir değere yükseldi ve bu üç haftadan kısa bir sürede %2.4’lük bir artışa işaret ediyor. Dogechain ağındaki cüzdanların sayısı 8 Ekim’de toplam 244 bin değerindeydi.

DogecoinFamily

Ayrıca Dogechain, son 24 saat içinde, basın saatinden itibaren 1 milyondan fazla işleme tanık oldu. Buna ek olarak, son 24 saat içinde CEX işlem hacmi 55 milyon doları aştı ve on-chain DEX işlem hacmi 2.5 milyon doları aştı.

Dogechain’in büyümesi, ağın tanık olduğu amansız gelişmelere bağlanabilir. Geçen ay, Dogechain ekibi, ağın Doge Name Service (DNS) olarak bilinen adlandırma (naming) sistemini başlattı. Doge Name Service’i tanıttıktan kısa bir süre sonra, Dogechain ekibi benzersiz yönetim platformu Dogegress’i piyasaya sürdü.

Geçen Cuma, altcoin Dogechain’in fiyatı 0.0004 dolardı; O zamandan beri, DC fiyatı bir haftada %300’ün üzerinde bir artış göstererek 0.00176 dolara yükseldi ve 12 Eylül’den beri görülmeyen seviyelere ulaştı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the crypto basic

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?