Efsane Analist: “Bu Altcoini Almalısınız!”

Analist Michael van de Poppe, kripto boğalarının cüzdanlarına Binance Coin (BNB) eklemesi gerektiğini önerdi. Analiste göre BNB yaşanan durguluğa rağmen parlıyor.

“Portföyünüze eklemenizi önerdiğim altcoin kesinlikle BNB! Son zamanlarda gücünü arttırıyor. Buna ek olarak Binance’in ekosistemi de genişlemeye devam ediyor. Uzun vadeli portföyünüzün olmazsa olmazlarından olmalı.”

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere BNB, Önde gelen kripto para borsası Binance’in yerel yardımcı token’ıdır. Haber hazırlanırken 274 dolardan işlem görüyordu. Nitekim bu yılın en düşük seviyesinden %50 artmayı başardı.

Van de Poppe, Bitcoin’in fiyat hareketini de yakından takip ediyor. van de Poppe, Bitcoin‘in bir süredir dar aralıkta işlem görmesine rağmen sonuç olarak yukarı yönlü bir hareket bekliyor.

“Önümüzdeki hafta olaylarla dolu olacak ve bu da aralığın kırılması için büyük bir şans. Son direnci yakından takip ediyorum (19.591 dolar). Bunun kırılması gerekiyor ve sonrasında ‘parti başlasın!”

Bitcoin Michael van de Poppe analizi

Van de Poppe‘a göre, bugün açıklanacak olan ABD Tüketici Güven Endeksi’ni (CCI) önemli. CCI, tüketicilerin ülke ekonomisinin gücüne ilişkin duyarlılığını ölçen bir endeks.

Van de Poppe’un takvimindeki diğer makro gelişme ise Perşembe günü açıklanacak 3. çeyrek ABD GSYİH raporu. Son olarak, analist ayrıca ABD’de enflasyon veya deflasyonu yakalamak için bilinen bir metrik olan Kişisel Harcama Fiyat Endeksi (PCE) için Eylül rakamlarını görmeyi bekliyor.

Trader’lar, ABD’li politikacıların sıkı para politikalarını sona erdirmeye zorlanıp zorlanmayacaklarını bu endeksler ile tahmin ediyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.